Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 23.10.14 | 09:03

Відбулось відкриття обласної пересувної фотовиставки «Революція Гідності»

У районному краєзнавчому музеї, 22 жовтня, відбулось відкриття обласної пересувної фотовиставки «Революція Гідності» за участю керівника апарату облдержадміністрації М.Чашки, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів районної та міської рад, учасників майдану,  учнівської та студентської молоді, небайдужих жителів міста.
Присутні мали змогу оглянути виставленні фото М.Василечка, І. Пшоняка, І. Крочака, та фотомитців Бучаччини Ю. Остапи та редакції газети «Нова доба».

Найперше до слова запросили одного із авторів проекту, краєзнавця, фотокореспондента, уродженця славної Бучацької землі із мальовничого села Жнибороди Миколу Василечка. М.Василечко у своєму виступі зазначив те, що передісторією цієї виставки є листопад 2013 року, коли студентська молодь своїми мирними протестами виступили за підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом вийшовши на площі та майдани міст і містечок, а потім це переросло у Революцію цивільної непокори, пробудження, єднання та консолідації українського народу. 

«Події цьогорічної зими показують спротив українського народу, який уже не міг терпіти попередню владу, і дай Бог щоб сьогодні Революція Гідності не переросла в Революцію Справедливості» - каже керівник апарату облдержадміністрації. «Нехай же ця фотовиставка закладає в кожне серце і душу пам'ять про ті часи.  Хто не шанує і не поважає Україну, той не має майбутнього» - додала М.Чашка.

До присутніх також звернувся, депутат районної ради, керуючий справами районної ради В.Григоришин та учасник Майдану, підприємець М.Сличенюк.
«На сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Там гинуть її сини, співвітчизники, мирні жителі, наше майбутнє – діти. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролись учасники Євро майдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня, серед якої були уродженці Бучаччини І. Костенко та В.Мойсей» - каже В.Григоришин.

Фотовиставку «Революція Гідності» освятив священик, а на завершення прозвучав Гімн України, який виконали всі присутні.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема