Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 08.11.19 | 13:23

Старшокласники Ріпинецької школи Бучацького району приміряли на себе професію пожежника – рятувальника.

07 листопада фахівці Бучацької районної філії провели професіографічну екскурсію для школярів Ріпинецької ЗОШ №3 I- II ст. на базі Бучацької 9 державної пожежно – рятувальної частини територіального управління МНС України в Тернопільській області.
Метою професіографічної екскурсії було формування  в учнів позитивної мотивації до трудової діяльності , свідомого вибору професії  та орієнтація на професії, що є актуальними на  ринку праці.


Під час екскурсії заступник керівника частини Володимир Івасишин ознайомив школярів з  технологічним процесом , специфікою роботи рятувальника. Учні мали змогу ознайомитись з правилами пожежної безпеки, способами гасіння пожеж і транспорт спеціального призначення.
Володимир Івасишин розповів як оперативно - рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від швидкості їх злагоджених дій залежить життя людей. УЧНІ виявили неприхований інтерес при відвідинах гаража з технікою та устаткуванням, із захопленням приміряли на себе форму рятувальника – пожежника.
Після побаченого та почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії  рятувальника - пожежника.
Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя – рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема