Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 08.11.19 | 11:56

«Ми зацікавлені в започаткуванні міжрегіональної співпраці з штатом Біхар Індії», - голова облдержадміністрації Ігор Сопель

На тому, що розвиток міжнародного співробітництва залишається одним із важливих пріоритетів діяльності обласної державної адміністрації, наголосив голова ТОДА Ігор Сопель під час зустрічі з представниками делегації Індії, Республіки Польща, Великобританії у п’ятницю, 8 листопада.

«Лише за цей тиждень в області організовано два численних міжнародних форуми, присвячених розвитку бізнесу. Адже ми розуміємо, що саме співпраця бізнесу, влади та освіти є ключем для досягнення значних економічних здобутків. Область розвиває міжрегіональне співробітництво з регіонами іноземних держав, ми працюємо над відкриттям нових напрямків та ринків для багатогалузевої співпраці. Тому ми зацікавлені в започаткуванні міжрегіональної співпраці з штатом Біхар Індії», - зазначив очільник області.

Президент Індо-Європейської Освітньої Фундації Прадіп Кумар підкреслив, що за час перебування на Тернопільщині він зрозумів, що область перспективні моменти розвитку сфері освіти.

«Сподіваємось, що нам вдасться налагодити хороші відносини між штатом Біхар і Тернопільською областю. Ми хочемо розпочати економічну співпрацю, а також започаткувати обмін студентами. Маємо надію, що таким чином відбуватиметься діалог наших культур, який дасть для нас усіх позитивні результати», - зауважив пан Прадіп Кумар.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема