Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 12.08.19 | 11:47

Захід для відпочиваючих у літньому таборі школярів ОК «Лісовий» на тему "Мандруємо світом професій"

Більшість молодих людей не уявляють собі, ким бути та де продовжити навчання після школи. Оскільки, те, що здається правильним і актуальним на сьогодні, завтра може виявитися невірним рішенням. Адже, від того, наскільки правильно обрана професія, залежить яке місце у суспільстві людина буде займати.  Усвідомлений вибір професії – це, насамперед, знання про світ професій. Адже щороку з'являються нові спеціальності й напрямки роботи. Особливо школярам необхідні певні знання про ту або іншу професію, спеціальність. В цьому напрямку учням старших класів допомагають фахівці служби зайнятості через надання профорієнтаційних послуг молоді.
Так, 09 серпня 2019 року заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Наталія Хабурська, начальник  відділу взаємодії з роботодавцями Алла Кірякулов, а також спеціаліст Бюро безоплатної правової допомоги Оксана Дуляк  провели захід для відпочиваючих у літньому таборі школярів  ОК «Лісовий» на тему ”Мандруємо світом професій “. Під час проведення заходу учні отримали інформацію про послуги державної служби зайнятості для молоді, про професії та спеціальності, які користуються попитом. Зокрема, школярам наголошувалось про перенасиченість ринку праці спеціалістами з вищою освітою. Натомість їхня увага зверталася на престижність професійної освіти та затребуваності робітничих кадрів на підприємствах міста та району.

Наталія Хабурська наголосила на доцільності та навіть необхідності проходження тестування для виявлення професійних інтересів і нахилів в тому числі через використання сервісу веб-базованої платформи ”МОЯ ПРОФЕСІЯ “, а тільки тоді уже робити рішучий крок до самопізнання та обрання сфери  професійної діяльності.


Алла Кірякулов ознайомила  школярів із професіями , актуальними сьогодні на ринку праці нашого району, Тернопільської області, можливістю здобуття професійних навичок та знань безпосередньо на виробництві, або робочому місці. Акцентувала увагу присутніх на тому, що роботодавці ставлять високі вимоги до кваліфікації молоді , через що дуже важливим є здобути освіту, а не купити її .
Оксана Дуляк розповіла школярам про основні питання, що стосуються юридичної сфери.  Фахівець також познайомила учнів з  окремими статтями Конституції України, які характеризують найважливіші права громадян в Україні. Оксана Дуляк  охарактеризувала права на працю та відпочинок, зупинилась на особливостях, що пов’язані із працевлаштуванням молоді.
Юні відпочивальники обговорювали також перспективні та сучасні професії, популярні навчальні заклади, де їх можна здобути, найбільш поширені помилки під час вибору професії.


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема