Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 12.08.19 | 11:34

На апаратній нараді

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулася чергова апаратна нарада за участю керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Під час наради кожен керівник доповів про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах. Зокрема, було озвучено ряд актуальних питань, а саме: виконання дохідної частини бюджету Бучацького району, стан підготовки навчальних закладів району до початку 2019/2020 навчального року, сплата до бюджету ПДФО, підготовка та участь у заходах, які відбудуться 23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора та 24 серпня з нагоди Дня Незалежності України.

Також йшлось про оздоровлення дітей, хід проведення жнивної кампанії, прийом документів від фермерських господарств для отримання бюджетних субсидій, стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини та інші поточні питання.

За підсумками наради дано ряд протокольних доручень до виконання.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема