Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 07.06.19 | 12:20

ЗАПРОШУЄМО НА ІI МІЖНАРОДНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ БДЖІЛЬНИЦТВА „МЕДОВЕ ТЕРНОПІЛЛЯ”

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.05.2019р № 291-од та з метою пропагування галузі бджільництва у Західному регіоні, привернення уваги молоді, інших верств населення до асортименту продуктів бджільництва, навчання краян культурі споживання натурального меду та продуктів бджолярства, налагодження та розширення зв'язків між бджолярами і пасічниками, виховання естетичних смаків, сприяння формуванню національної свідомості, патріотизму щодо виготовлення національних продуктів України, розширенню асортименту якісної харчової продукції 15-17 червня 2019 року на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади с. Великі Гаї (стадіон) Тернопільського району відбудеться II Міжнародний етнофестиваль бджільництва „Медове Тернопілля”.
Для участі у фестивалі необхідно подати інформацію на електронну адресу: bik-romanl984@ukr.net (громадське об’єднання «Спілка пасічників Тернопільщини»).
Для довідок контактний телефон 067 340 21 66 Роман

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема