Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 14.03.19 | 15:00

Ряд важливих питань розглянуто на нараді

Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень. Саме для вирішення проблем, які виникають у зв’язку з початком роботи ДВК була проведена нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха.

На нараду були запрошені керівник апарату райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, Бучацького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області, укртелекому, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови міської, сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Основне питання, яке розглядалося на нараді - це організація виконання ст.39 Закону України «Про вибори Президента України» щодо забезпечення дільничних виборчих комісій відповідними приміщеннями та матеріально-технічним обладнанням.

В ході наради мова йшла про: стан готовності виборчих дільниць у населених пунктах району та м. Бучач до проведення виборів, чергування на випадок надзвичайної ситуації, цілодобове електропостачання, забезпечення засобами пожежогасіння.
Також піднімалися питання організації та забезпечення громадського порядку, цілодобової охорони приміщень дільничних виборчих комісій, забезпечення телефонним зв’язком, збереження виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації.

Голова адміністрації Віталій Бебих наголосив на необхідності сприяти у межах повноважень якісній організації виборчого процесу.
«Потрібно прикласти чимало зусиль, аби вибори Президента України відбулися організовано та якісно для наших виборців» - підсумував Віталій Валерійович.

За результатами наради визначено ряд завдань, відповідальних виконавців та строки щодо усунення недоліків.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема