Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 14.03.19 | 12:55

Колегія ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації

На тому, що вперше за багато років завдяки реальному зміщенню власних доходів у громадах і місцевих бюджетах є можливість приділити належну увагу сфері комунального господарства наголосив голова ТОДА Степан Барна під час колегії ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації у четвер, 14 березня.
“Перед нами ще багато завдань для зміни системи управління житлово-комунальної сфери і для цього ми маємо працювати спільно. Одним із першочергових завдань є покращення стану водопровідно-каналізаційного господарства, на яке впродовж останніх років з держбюджету виділено субвенцій майже 29 мільйонів”, - зауважив очільник області. Також він акцентував на тому, що необхідно залучати іноземні ресурси, що виділяються за окремими програмами.
Елементом особливої уваги з боку облдержадміністрації є стан наявності очисних споруд.
“Прикро, що в області досі є чимало незапущених таких об’єктів. Очисні споруди - невід’ємна складова життя кожного населеного пункту і жителів усієї Тернопільської області. Адже від чистоти води залежить наше здоров’я. Тому як на мене, потрібно будувати робочі очисні споруди, створювати відповідні проекти. Єдина умова - все має бути зроблено якісно!, - підкреслив Степан Барна. Звернув увагу він і на питання впровадження альтернативних видів енергетики. Чимало господарств вже зараз обладнані сонячними батареями, що свідчить про значні перспективи у цьому напрямку. За словами голови ТОДА, слід працювати у напрямку створення потужних сонячних електростанцій, які нададуть можливість наповнювати місцеві бюджети громад і населених пунктів, створюючи умови для розвитку інфраструктури.
Також Степан Барна привітав усіх присутніх з прийдешнім професійним святом та нагородив представників районних комунпідприємств почесними грамотами.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема