Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 04.01.19 | 09:12

Голова ТОДА запропонував присвоїти капеланам статус учасника бойових дій (фото)

У четвер, 3 січня, відбулася зустріч голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з військовими капеланами. Під час спілкування обговорювали методи співпраці духовенства з військовими на передовій, а також про духовну підтримку тих, хто повернувся додому. Важливим для обговорення стало питання адаптації воїнів до повсякденного життя, а також їхнього працевлаштування.

«Отці-капелани супроводжують наше воїнство на передовій. Сьогодні немає жодної конфесії у Тернопільській області, яка б не долучилася у якості капеланів чи волонтерів до підтримки Збройних сил України, до відновлення обороноздатності нашої держави. Хочу подякувати всім отцям, котрі сьогодні забезпечують служіння у військових з’єднаннях області», - звернувся до присутніх Степан Барна.

Також голова облдержадміністрації висловив пропозицію, присвоїти отцям-капеланам статус учасника бойових дій.

«Вважаю, що ті кроки, які роблять зараз солдати з підтримкою духовенства, є не менш важливі, ніж війна зброєю. На найближчі сесії обласної ради я висуну таке рішення і ми зробимо все для того, щоб наші дії в області мали продовження на рівні країни», - завершив голова ТОДА.

Також капеланам вручили державні нагороди й відзнаки голови ОДА.


Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1551648781605368 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема