Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 12.09.18 | 10:22

На нараді йшлось про несанкціоновану торгівлю харчовими продуктами в місті Бучач

На виконання листа Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області від 08.08.2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулася розширена нарада за участю контролюючих служб, а саме: начальника та головного спеціаліста відділу економічного розвитку райдержадміністрації Ігоря Бабія та Василя Русинки, заступника начальника Бучацької ОДПІ Головного Управління ДФС України у Тернопільській області Любові Челядіної, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Бучацькому районі Володимира Стадницького.

На нараду, в ході якої заслуховувалося питання щодо несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами в місті Бучач, також були запрошені заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець, міський голова Йосиф Мосціпан, керівник РАйСТ Ярослав Доскач та представники ЗМІ.

За результатами обговорення прийнято рішення: вжити невідкладних заходів щодо припинення функціонування місць незаконної торгівлі та торгівлі на площі в центрі міста; здійснювати рейди по перевірці незаконної торгівлі продуктами харчування, в тому числі у вигляді рухомих та/або тимчасових потужностей (палатки, кіоски, прилавки, рухомі транспортні засоби для торгівлі).

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема