Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 07.09.18 | 15:11

Проведено чергове засідання організаційного комітету

У голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулося чергове розширене засідання організаційного комітету з відзначення в районі 100-річчя утворення Західно-Української Народної Республіки та 100-річчя з часу заснування «Союзу українок».

Під час засідання оргкомітету, яке проведено за участю заступника голови РДА Ігоря Погонця, представників відділів культури та освіти, районної та міської рад, громадських, молодіжних організацій та політичних партій обговорено план проведення заходів та окремі організаційні питання з нагоди ювілейних дат.

Зокрема, з нагоди 100-річчя утворення Західно-Української Народної Республіки було вирішено: 30 жовтня 2018 року у Бучацькому колегіумі ім. Св. Йосафата провести історико-просвітницьку конференцію; 31 жовтня 2018 року у районному будинку культури - урочистості та тематичний концерт; 01 листопада 2018 року організувати традиційний похід до могили Січових Стрільців, що на Нагірянському кладовищі.
Також йшлось про виготовлення та встановлення меморіальної дошки на стіні колегіуму імені святого Йосафата, проведення реконструкції могили Січових Стрільців, що на Нагірянському кладовищі, упорядкування могил Січових Стрільців у місті Бучач та населених пунктах району, проведення у закладах освіти та культури тематичних виставок, експозицій, інформаційно-просвітницьких та виховних годин, пошукових робіт.

До 100-річчя з часу заснування «Союзу українок», яке припадало на червень цього року, попередньо вирішено: у районному будинку культури 21 вересня провести урочистості та святковий концерт .

За результатами засідання було надано відповідні доручення, про хід виконання яких буде заслухано на черговому засіданні, що відбудеться у п’ятницю 14 вересня.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема