Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 07.09.18 | 09:24

Інформаційно-консультаційний виїзний майданчик

6 вересня  в приміщенні  Трибухівської сільської ради працівниками районного центру зайнятості організовано та проведено інформаційно-консультаційний  виїзний майданчик для жителів об’єднаної територіальної громади.
Відповідаючи на запитання відвідувачів заходу, провідні фахівці центру Лариса Шпак та Наталя Хабурська надали ряд консультацій.  Розповіли, зокрема, про ситуацію на ринку праці та потребу в кадрах у місцевих роботодавців. Ознайомили з окремими аспектами законодавства щодо реєстрації громадян як безробітних, можливості професійного навчання, виплати матеріального забезпечення.

Спільно з керівником громади Олегом Ковдрином проінформували про перспективу її розвитку, створення додаткових робочих місць. Переконливо заохочували тимчасово незайнятих жителів до зайняття підприємницькою діяльністю, розповіли про перспективні види діяльності, а також про   підтримку з боку центру зайнятості та сільської ради.


До проведення заходу долучилось і бюро безоплатної правової допомоги. Його представник - фахівець Оксана Дуляк ознайомила присутніх з переліком послуг установи та порядком їх надання.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема