Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 06.09.18 | 11:00

Виїзний захід

З метою вирішення проблем зайнятості, наближення соціальних послуг до жителів об’єднаних територіальних громад, а також мотивації їх до продуктивної зайнятості, 05 вересня голова комісії з припинення Олександра Откидач та фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Лілія Ясінська відвідали Золотопотіцьку об’єднану територіальну громаду.

Лілія Ясінська розповіла присутнім про ситуацію, яка склалася на ринку праці Бучацького району, ознайомила із можливістю навчання та підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості.
При зустрічі Олександри Откидач із заступником голови Юрієм Поврозником було обговорено питання залучення ресурсів громади на розвиток та підтримку підприємницької ініціативи безробітних та шукачів роботи.
В ході розмови заступник голови Золотопотіцької громади поділився своїми планами на майбутнє щодо діяльності громади в напрямку створення нових робочих місць та перспективи економічного розвитку.     
                 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема