Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 04.09.18 | 10:36

До уваги власників автотранспорту!

Бучацька районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

 

Перелік об'єктів конкурсу:

 

№ п/п

№ рейсів номер м-ту

Назва маршруту

Протяж м-ту (км)

Час відправл. з пунктів

к-сть обор. рейс.

к-сть

авт.

Періодичність виконання

почат.

кінцев.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

3-6

Бучач – Пушкарі ч/з Н.Петликівці

20

7-20

12-20

8-00

13-10

2

2

1,2,3,4,5,6

 

Умови конкурсу

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008р. №1081 (зі змінами), Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 (зі змінами).

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт». Згідно з підпунктом 4 п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008р. №1081 (зі змінами) достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимів руху, затвердженого наказом Мінтрансзв'язку України від 12 квітня 2007р. №285, на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса більше 5 т). Клас автобусів: на приміських маршрутах І, ІІ, ІІІ. Автобуси, які представляються для участі в конкурсі повинні пройти технічний огляд, що підтверджується протоколом перевірки технічного стану транспортного засобу.

            Відповідно до ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та договору про виконання функцій робочого органу, до участі у конкурсі залучається філія «Тернопільський ДОНКК» УДП «Укрінтеравтосервіс»  як робочий орган районного конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

 

Відповідно до вимог підпункту 2 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1001 «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом» та абзацу 3 частини 3 статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» діючі ліцензіати, які отримали ліцензію в період 2010-2015 рр. зобов’язані подати Укртрансбезпеці змінені форми відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії (повного оновлення ліцензійної справи).

Згідно з статтею 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензіат зобов’язаний надавати органу ліцензування повідомлення про всі зміни даних у строк, встановлений ліцензійними умовами, але не пізніше одного місяця з дня настання таких змін.

Для участі в конкурсі на приміських автобусних маршрутах перевізники зобов’язані подати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а у разі відсутності такого інформацію про відсутність та інвестиційний проект-зобов’язання; забезпечувати роботу на об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, транспортними засобами, пристосованими для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 р. та до 50 відсотків - з 1 січня 2020 року; здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством;

Документи для участі у конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою №1 та конверті з позначкою №2, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу надає документи перевізник-претендент.

Документи на конкурс приймаються до «20» вересня 2018 року включно з 8 год. до 17 год. 15 хв. (в п'ятницю до 16 год.) за адресою: м. Бучач вул. Міцкевича 2, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Бучацької районної державної  адміністрації.

Увага! З питань щодо номерів рейсів та розкладів руху автобусів на маршруті, бланків документів для участі в конкурсі, а також за довідками звертайтесь телефонами:    52-15-79, 52-45-90, за адресою: м. Тернопіль, вул. Галицька, 38, щоденно в робочі дні з 8 год. 30 хв. до 17 год. (в п'ятницю до 16 год.) філія  «Тернопільський ДОНКК»  УДП «Укрінтеравтосервіс» (Робочий орган конкурсного комітету).

Конкурс відбудеться «10» жовтня 2018р. о 10 год. в приміщенні Бучацької районної державної адміністрації.

Плата за один об’єкт конкурсу внутрішньорайонного приміського автобусного маршруту складає – 2200 грн.

Реквізити для перерахування коштів філія «Тернопільський ДОНКК» УДП «Укрінтеравтосервіс»: код 38758169 в ТВБВ АТ «Ощадбанк» МФО 338545 р/р 26003300625017.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема