Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 04.09.18 | 08:54

У режимі Skype-наради

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, його заступник Ігор Погонець, представники Золотопотіцької та Трибухівської ОТГ, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ беруть участь у відеонараді, яка відбувається під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації.

На порядку денному розглядають питання: про надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»; про виконання постанови КМУ від 23 березня 2016 року №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну»; про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та вжиті заходи щодо об’єктів, у яких не приведена у відповідність документація згідно вимог.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема