Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 31.08.18 | 08:39

Міні – ярмарок вакансій

Тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою  якісного вирішення головного завдання служби зайнятості - сприяння працевлаштуванню безробітних громадян.
Працівники Бучацького районного центру зайнятості  приділяють максимум уваги  на  кожне звернення роботодавців.. Намагаються якнайбільше розповісти  про можливості центру зайнятості щодо підбору персоналу, про послуги , що надаються роботодавцям.
Саме з цією метою 30 серпня 2018 року у Бучацькому районному  центрі зайнятості відбувся міні –  ярмарок вакансій за участю представника роботодавця ТОВ «СЕ Борднетце _Україна».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кірякулов Алла Борисівна охарактеризувала стан ринку праці регіону, розповіла присутнім про  можливості освоєння професій та стажування на робочому місці за сприяння служби зайнятості.
Молодший фахівець з персоналу товариства   Брезгіна Марія Юріївна надала змістовну інформацію про наявність на сьогоднішній день вільних робочих місць, звернула увагу на  умови праці, рівень заробітної плати, можливість професійного і кар’єрного росту.
Кожен бажаючий мав змогу індивідуально поспілкуватись з представником роботодавця та домовитись про співбесіду. 
Завдяки  таким заходам здійснюється максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення.
Міні -  ярмарку відвідали 18 осіб з числа безробітних.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема