Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 30.08.18 | 08:50

Проведено мотиваційну лекцію

29 серпня в приміщенні сільського клубу с.Трибухівці Бучацького району на території Трибухівської об’єднаної громади проведено  мотиваційну лекцію для працівників та директорів закладів освіти Трибухівської громади на тему ”Основи професійного само вигорання “ .
До проведення зустрічі було запрошено Надвиничну Тетяну Лонгінівну ( кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського економічного університету).
Цей захід проведено з метою формування цілісного та адекватного бачення власних можливостей та ризиків в процесі навчально-виховної роботи з учнями , віри у себе, розроблення навичок запобіганню професійним ризикам,  досягненню власних життєвих цілей.
Тетяна Надвинична  розповіла учасникам про те, що успіх будь-якої справи залежить в першу чергу від них самих, від вміння виявляти стресові ситуації, запобігати їхньому переродженню в стан дистресу і т д. справлятися самостійно з певними чинниками та факторами. А ще підкреслила , що високомотивовані особистості схильні виявляти значні зусилля у своїй діяльності і досягати кращих результатів, ніж низькомотивовані.
Під час зустрічі учасники виконували психологічні вправи, активно брали участь в обговореннях різних життєвих ситуацій.
В зустрічі  взяли участь 78 осіб.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема