Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 01.09.18 | 07:00

Голова райдержадміністрації Віталій Бебих вітає з Днем знань

 

Дорогі школярі та студенти Бучаччини! Шановні педагоги та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань  - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з  нього розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
Найбільш хвилюючим і знаковим цей день є для першокласників. Вони вперше почують шкільний дзвоник, познайомляться зі своїм першим вчителем і поринуть у безкінечний світ знань. Бажаю  вам бути допитливими, активними та не лякатися труднощів.
Майбутні випускники! Для вас це останній Перший дзвоник, який сповістить про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопичений за всі шкільні роки багаж знань знадобився для продовження навчання у вищій школі.
Найщиріші слова подяки вчителям та батькам, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю. Своєю невтомною працею ви допомагаєте учням та дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності, виховуєте справжніх патріотів нашої держави. Адже ваша мудрість і доброта залишаються з ними на все життя.
Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

З найкращими побажаннями

Голова районної державної адміністрації                                                 ВІТАЛІЙ БЕБИХ 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема