Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 28.08.18 | 08:51

На Тернопільщині відкрили та освятили «Український Єрусалим» (фото)

Зарваниця — це не лише один з найбільших духовних центрів світу. Відтепер тут — «Український Єрусалим», у якому є часточка Гробу Господнього зі Святої Землі. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час урочистого відкриття унікального комплексу храмових споруд, 27 серпня у Марійському духовному центрі. В ці дні триває Успенська проща до Зарваниці, тож участь у знаменній події взяли сотні паломників з різних міст України. 
Храмовий комплекс містить досконало відтворені копії будівель християнських пам'яток Єрусалиму. Центральна споруда — Гріб  Господній, — головна святиня християнського світу, де, відповідно до Євангелія, був похований Ісус Христос після розп’яття й воскрес на третій день. Увесь комплекс оточений високими й товстими мурами, що уособлюють древні оборонні мури Святої Землі. Нагадаємо, будівництво даного комплексу тривало чотири роки.
Освятили «Український Єрусалим» Блаженніший Святослав, Предстоятель УГКЦ, та кустодій (хранитель, страж) Святої Землі о. Фраческо Паттон, ЧБМ. Він привіз камінь із Гробу Господнього зі Святої Землі, який вмонтували тут, у храмову споруду «Українського Єрусалиму».
«Відтепер кожен християнин, кожен українець матиме можливість у Зарваниці прикластися до святого місця — частинки Гробу Господнього. Для нас важливо, аби ця святиня зміцнювала нашу віру, підсилювала наш патріотизм та любов до рідної землі. А ще додавала сил та наснаги, щоб змінювати обличчя Тернопілля та України на краще, повернути свої землі й забезпечити перемогу українського війська над окупантом», — зазначив очільник області Степан Барна. 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема