Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 23.08.18 | 07:37

Привітання голови РДА Віталія Бебиха з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

 

Шановні жителі Бучаччини!

Наприкінці серпня наш народ відзначає два великі свята – День Державного Прапора та День Незалежності України, які нерозривно пов’язанні між собою та з історією Української держави.
Під синьо-жовтим прапором наші попередники виборювали самостійність та суверенітет. Гідно пронісши стяг крізь століття, вони, як естафету поколінь, передавали його нащадкам.
Повага до Державного прапора є невід’ємною складовою поваги до Української держави, День Незалежності якої ми відзначаємо 24 серпня. Це величне свято дає нам нагоду не лише пригадати історичні віхи становлення української державності, але й подивитись крізь призму сьогодення у майбутнє країни.
Хочу, щоб всі пам’ятали, що Україну будує кожен з нас, якою б мовою він не розмовляв, до якого б храму не ходив, яким би  політичним поглядам не симпатизував. В усіх нас одна доля й одна Україна! Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. А разом ми можемо все!
Від щирого серця і від усієї душі вітаю всіх жителів та гостей Бучаччини з Днем  Державного Прапора та 27-ю річницею Незалежності України! Зичу всім Вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я нашого краю та незалежної процвітаючої України!
Слава Україні! Героям слава!

Голова районної державної адміністрації                                                        В.В.БЕБИХ   

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема