Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 20.08.18 | 11:56

На апаратній нараді

У районній державній адміністрації відбулася апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Погонця, керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Під час наради кожен керівник доповів про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах. Зокрема, було озвучено ряд актуальних питань, а саме: виконання бюджету, підготовка до засідання колегії райдержадміністрації, що відбудеться 30 серпня, стан підготовки навчальних закладів району до початку 2018/2019 навчального року, завершення збирання ранніх зернових культур в районі, видача ліків по пільгових цінах, підготовка та участь у заходах, які відбудуться 23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора та 24 серпня з нагоди Дня незалежності України.

Також під час наради зазначалось те, що в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулось засідання Комісії з відбору проектів, спрямованих на реалізацію завдань та заходів з виконання Загальнодержавної цільової програми „Питна вода України” на 2011-2020 роки за участю заступника голови обласної державної адміністрації Олега Володимировича Валова. На засіданні розглядались представлені Проекти Тернопільської області спрямовані на реалізацію завдань та заходів з виконання Загальнодержавної цільової програми „Питна вода України” на 2011-2020 роки.
За результатами відбору Проектів Комісією відібрано 4 проекти, серед яких: будівництво біологічних очисних споруд стічних вод в м. Бучач продуктивністю 300 куб.м/добу (коригування), кошторисною вартістю 14 041,77 тис. гривень.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема