Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 20.08.18 | 09:11

В режимі онлайн

Заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець, керівник апарату райдержадміністрації Марія Слободян, представники окремих структурних підрозділів РДА, Золотопотіцької та Трибухівської об’єднаних територіальних громад беруть участь у нараді, яку проводить голова облдержадміністрації Степан Барна в режимі онлайн.

Розглядаються питання: про стан середнього і поточного ремонту доріг в області; про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та вжиті заходи щодо проблемних об’єктів; про стан підготовки навчальних закладів області до організованого початку 2018/2019 навчального року; про святкування в області Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема