Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 16.08.18 | 11:38

Голова РДА Віталій Бебих взяв участь в роботі сесії Бучацької районної ради

Сьогодні відбулася двадцять третя сесія Бучацької районної ради сьомого скликання. Участь у роботі сесії взяв голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

В ході сесійного засідання депутати розглянули сім питань порядку денного. Зокрема вони затвердили договори про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету медичної субвенції на фінансування витрат Бучацького центру ПМСД та про міжбюджетний трансферт із Бобулинського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету для фінансування відділу освіти Бучацької райдержадміністрації.

Проголосовано і про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та про виконання програми зайнятості населення Бучацького району на період до 2017 року.

Також депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік та затвердили програму зайнятості населення Бучацького району на 2018-2020 роки.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема