Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 15.08.18 | 16:58

Виїзд в Золотопотіцьку об’єднану територіальну громаду

14 серпня спеціалістами Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в Золотопотіцьку об’єднану територіальну громаду з метою розвитку соціальних послуг у сільській місцевості з урахуванням потреб громади.

Надано  методичну допомогу фахівцю із соціальної роботи в Золотопотіцькій селищній раді щодо надання соціальних послуг  сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ям учасників АТО, щодо здійснення вибіркового обстеження сімей щодо перевірки  використання одноразової соціальної допомоги при народженні дитини.
В ході виїзду проведено нараду щодо соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, проведено супервізію особових справ сімей, які перебувають на соціальному супроводі, надано соціальні послуги за місцем проживання сімей.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема