Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 15.08.18 | 12:10

Головою РДА Віталієм Бебихом підписано розпорядження

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих 13 серпня 2018 року підписав розпорядження №313-од «Про організацію в районі призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2018 року».
Розпорядження видано на виконання  Закону України від 25 березня 1992 №2232 ХІІ «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів, та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу та для підтримання Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані.
Відповідним розпорядженням затверджено склад районної призовної комісії, лікарів-спеціалістів, які залучаються до медичного огляду, графік проходження районної призовної комісії призовниками в жовтні-листопаді 2018 року, розрахунок виділення автомобільного транспорту на період відправок молодого поповнення на ОЗП м. Тернопіль.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема