Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 08.08.18 | 12:18

Проведено обстеження приміського автобусного транспорту

8 серпня головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Олександром Яворським спільно із Володимиром Простим та Петром Кокілем (членами робочої групи щодо контролю за виконанням договорів по перевезенню пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі району) проведено обстеження приміського автобусного транспорту на предмет дотримання графіку рухів, відомість про перевізників, справність транспортних  засобів, а також про наявність необхідної інформації для пасажирів в салонах автобусів, вогнегасника та аптечки.


За результатами даного обстеження робочою групою складено відповідні акти по кожному автобусному маршруту із зауваженнями та пропозиціями, які будуть обговорені на черговому засіданні робочої групи.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема