Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 08.08.18 | 09:03

Щодо набору учасників тренінгу для тренерів із публічних закупівель

Мінекономрозвитку України, як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, спільно з Київською школою економіки (далі – КШЕ) за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” (TAPAS) розпочинають інтенсивну програму підготовки тренерів із публічних закупівель.

          Метою програми є створення мережі професійних тренерів у сфері закупівель, які планують поглибити свої професійні знання та компетенції та в подальшому зможуть виступати викладачами (тренерами) з питань публічних закупівель. Тренінговий курс побудований у формі інтенсиву із 12 повних робочих днів у проміжку з 17 серпня по 16 вересня 2018 року.

           Програма тренінгу поєднує у собі сучасні міжнародні підходи до організації процесу закупівель, стандарти викладання КШЕ та сучасні вимоги до закупівель у сфері професійної підготовки і знань, та охоплює наступні теми:

- роль закупівель в організації та країні,

- планування закупівель, структурування закупівельних операцій,

- аналіз ринку для стратегічних закупівель,

- закупівельні процедури,

- укладання та управління контрактами, забезпечення якості,

- управління ризиками та запобігання корупції та змовам,

- методологія викладання у післядипломній освіті.

 Навчання учасників тренінгу є безкоштовним. Водночас, Центр вдосконалення закупівель буде відшкодовувати витрати на транспорт та проживання учасників із регіонів України.

Набір учасників тренінгу триватиме до 10 серпня поточного року. Для участі у програмі навчання необхідно заповнити коротку он-лайн форму та до 23:59 год. 10 серпня 2018 року надіслати в електронному вигляді пакет документів організаторам тренінгу

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті КШЕ за посиланням: http://cep.kse.org.ua/article/vidkrito-nabir-uchasnykiv-treninhu-dlyatreneriv-iz-zakupivel/index.html.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема