Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 17.10.11 | 15:34

НА ЗАПРОШЕННЯ КОМПАНІЇ “GALICIA DISTILLERY” ХУДОЖНИКИ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ МАЛЮЮТЬ БУЧАЧ

З ініціативи ПрАТ «Галіція Дистилері» у Бучачі триває всеукраїнський пленер «Бучач очима художників України». Митці з Одеси, Івано-Франківська, Тернополя, Києва, Ужгорода, батьківщини Франка с. Нагуєвичі пишуть наше місто, відтак їхні роботи будуть виставлені у Тернополі та у Бучацькому краєзнавчому музеї. Детальніше про промоакцію розповідає маркетинг-директор ПрАТ «Галіція Дистилері» Надія КУЧЕРУК.

-  Оскільки наш завод розташований у Бучачі, ми задумали провести мистецький пленер і таким чином промотувати ваше місто, яке мені, до речі, надзвичайно подобається. В захопленні і художники. Замок, ратуша, монастир, храми, вулички – тут є що писати. Пленер триватиме до 20 жовтня, відтак у картинній галереї Українського дому «Перемога» (м. Тернопіль) відбудеться відкриття виставки картин, яка експонува-тиметься і у краєзнавчому музеї Бучача. У наших планах – створення власного музею, де б ми могли проводити екскурсії. По-чесне місце у ньому займуть картини художників, написані під час пленеру. Ми забезпечуємо митців житлом (готель «Мандри»), харчуванням, матеріалами, натомість кожен презентує нам по дві свої роботи. Маємо намір їх сфотографувати і розмістити на нашому сайті, де розповідаємо про бренд «Бучач» через історію міста, його відомих жителів.

- Які ще проекти ініціює чи підтримує «Галіція Дистилері»?

- Улітку виступили спонсором на фестивалі «Дзвони Лемківщини» у Монастириськах. До речі, самі напросилися. У рамках відзначен-ня 750-ліття Бучача теж шукали цікавий соціальний проект. Обрали видання книги мистецтво-знавця Михайла Станкевича «Бучач та його околиці». У ній дирекція зали-шила таку свою візитівку: «Вже 10 років, як Бучач став рідним містом для компанії «Galicia Distillery». Історія та пам’ятки Бучача дарують натхнення для створення найкращих напоїв. У кожній краплі нашого коньяку – частина цього чарівного краю, любов до свого минулого та працьовитість бучачан. Нам дуже приємно, що ми долучилися до видання цієї чудової книги, присвя-ченої 750-річчю улюбленого міста, бо вона відкриває завісу історії мистецьких традицій Бучача та його околиць». Повторюся, що ми відкриті для співпраці й готові підтримати цікаві проекти.

- Сьогоднішній пленер – це перша ластівка, за якою будуть і наступні?

- Ми на це сподіваємося. Хотілось би провести наступний пленер навесні, тоді теж дуже цікава колористика. Можливо, його підтримає вже обласна Спілка художників, попередні розмови про це ведуться. А зараз нам допомагає відомий київський художник В’ячеслав Казаневсь-кий, який зібрав у Бучачі професійних митців.

- На радіо триває кампанія «Славімо Галіцію». Розкажіть про її умови.

- Це радіовікторини з історії Галіції, її відомих осіб. За правильну відповідь у радіоефірі переможця очікує приз від торгової марки «Бучач».

- Чому така назва - Галіція?

- Ця назва дотична до Австро-Угорщини, з часів якої до нас дійшло найбільше історико-архітектурних пам’яток. Крім того, ми не могли використовувати слово «Галичина», адже уже є така молочна торгова марка.

- Які торгові марки належать компанії «Галіція Дистилері»?

- «Грінвіч», «Бучач», «Ренуаж» (найновіша марка).

На Міжнародній виставці у Лондоні 4-зірковий та 5-зірко-вий «Ренуаж» отримали високі нагороди, а «Бучач Абданк» - срібну медаль. Компанія має непогані перспективи для розвитку, і вони пов’язані із Бучачем – дивовижним містом, яке ми хочемо промотувати.

 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема