Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 06.03.18 | 08:04

Право на транспортну, інформаційну та архітектурну доступність повинні реалізовувати всі громадяни (відео)

Транспортна доступність — це коли громадський транспорт має широкі проходи та двері однаково зручні як для пасажирів з великими сумками,  так і для людей, які пересуваються на візках.
 Інформаційна доступність — це відкрита можливість шукати, отримувати та поширювати інформацію про права людини, громадянські, соціальні, політичні та економічні питання. Та чи реалізовують це право однаково всі люди?..
Якщо незряча людина користується функціями певного об’єкту настільки ж легко, як і зряча, тоді цей об’єкт вважається доступним. Однак для особи на візку можуть виникнути труднощі в користуванні тим чи іншим об’єктом…
Лише отримуючись державних будівельних норм, можна облаштувати земельні ділянки з урахуванням тактильних засобів для пішоходів, належним чином розмістити автостоянки, спорудити сходи та пандуси, забезпечити світлову та звукову сигналізацію ліфтів та підйомників, шляхи евакуації тощо.
Детальніше у відеоматеріалах, створених у рамках проекту «Доступність для всіх» за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА:


посилання на відео. які обов'язково повинні бути в матеріалі:

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема