Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 08.03.18 | 07:30

Привітання жінкам Бучаччини

 

Дорогі жінки, наші милі, чуйні, рідні – і завжди прекрасні!

Як вияв глибокої поваги до Вас прошу прийняти вітання з нагоди Міжнародного жіночого Дня.
Добрі й ласкаві, сильні й ранимі, тендітні й хоробрі – це ви! Ви – найкращий витвір світу, його мудрість, совість, чарівність, духовність!
Ваша мудрість охороняє домашнє вогнище, Ваше терпіння допомагає переносити труднощі повсякденного життя, доброта - виховувати дітей і онуків. А сьогодні, в складний час для нашої країни, Ви ще й стали поруч з чоловіками охороняти і захищати державу, виборювати право на свободу і незалежність.
Низький уклін вам і щира вдячність за ваш життєвий подвиг, за самовідданість і виваженість, підтримку й розуміння, любов і ніжність.
Шановні жінки! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід. Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно.
Нехай цей прекрасний святковий весняний день дарує Вам і Вашим родинам міцне здоров’я, щастя і любов, душевне тепло й жіночу чарівність, достаток і злагоду.

З найкращими побажаннями
Голова районної державної адміністрації                                    Віталій БЕБИХ

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема