Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 09.02.18 | 11:17

Наповнення місцевих бюджетів спільними зусиллями

В умовах децентралізації значно зростає роль та відповідальність органів влади та місцевого самоврядування, територіальних громад за наповнення бюджетів, оскільки фінансування окремих видатків передано на місцевий рівень.
Саме ці питання, а також стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів, основні проблемні моменти, шляхи і джерела збільшення надходжень обговорили на семінар-нараді, яка відбулася у Бучацькій об`єднаній державній податковій інспекції під головуванням начальника Бучацької ОДПІ Головного управління у Тернопільській області Михайла Яцини.
У заході взяли участь перший заступник  голови Бучацької районної державної адміністрації  Іван Кузь, перший заступник начальника Бучацької ОДПІ Любов Челядін, голови міської, сільських та об’єднаних  територіальних громад  Бучацького району.

Сільські голови доповіли про стан виконання місцевих бюджетів, про проблемні питання, які виникають із виконанням бюджету, напрямки використання бюджетних коштів тощо. 
Основну увагу присутніх було скеровано на пошуки додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів, зокрема: необхідності проведення аналізу використання земельних ділянок суб’єктами господарювання, розширення бази оподаткування по нерухомому майну відмінного від земельної ділянки.
Предметно обговорено причини та фактори, які негативно впливають на рівень сплати податків, вказано на наявні ризики та  відповідальність платника за несплату податків в повному обсязі, забезпечення прозорості та добровільності сплати податків до бюджетів усіх рівнів.
Активізувати зусилля у цих напрямах мають насамперед голови місцевих рад, адже це доходи, які залишаються у громад, а найкращим критерієм оцінки роботи виконавчої влади та органів місцевого самоврядування  є зростання рівня заробітної платні, зниження рівня безробіття та покращення добробуту кожної родини.
Також присутніх ознайомлено з основними змінами  у Податковому  кодексі  України з 01.01.2018 року щодо майнових та немайнових податків  та стосовно оподаткування фізичних осіб” та з  Порядком декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.


«Впровадження податкових змін в першу чергу має сприяти розвитку економіки і забезпеченню стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів. Саме тому робочі зустрічі з платниками податків ми проводимо на постійній основі, адже такий безпосередній спосіб спілкування дозволяє забезпечити своєчасне і кваліфіковане вирішення проблемних питань, почути один одного і знайти необхідний компроміс» - зазначив  начальник Бучацької ОДПІ  Михайло Яцина.   

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема