Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 08.02.18 | 09:54

Обирати, чим зайнятись у майбутньому, потрібно свідомо

Щоб там не говорили про складність часу та вир проблем, які кожного дня чатують на нас, життя триває і не зупиниться через це. А тому вирішення завдань, які ставить перед нами буденність, – неминуче і обов’язкове. Від нашого рішення сьогодні залежить наше завтра. А тому треба все робити вчасно, і професійний вибір також.
Щоб безпомилково обрати професію, важливо врахувати й зважити багато факторів. Найперше, звичайно ж, власні інтереси та бажання, здібності та стан здоров’я. Але є ще один надзвичайно важливий аспект вибору майбутньої професії – затребуваність на ринку праці. Адже який сенс отримати професію, витратити на це час, сили і кошти, якщо працевлаштуватись нереально?
З метою ознайомлення школярів з ринком праці району, змістом і перспективами сучасних професій  07 лютого 2018 року фахівець Бучацького районного центру зайнятості Тетяна Кушик провела профорієнтаційний захід на тему: «Вдало обрана професія - крок до успішного майбутнього»  для старшокласників загальноосвітньої школи с. Соколів.

Під час заходу учні ознайомились зі світом професій, вимогами, які вони ставлять до індивідуальних особливостей людини, послугами служби зайнятості для молоді, поняттям «ринок праці»,  сучасними вимогами роботодавців на вакантні посади, алгоритмом побудови професійної кар’єри.
Фахівець зазначила, що обирати, чим зайнятись у майбутньому, потрібно свідомо, а не сліпо наслідувати товариша, однокласника чи обирати майбутню професію «за компанію». Особливу увагу звернула на відновлення в суспільстві престижу робітничих професій та їх актуальність на ринку праці.
В ході спілкування в учнів виникало багато запитань: про можливість проходження професійного навчання за направленням центру зайнятості та про навчальні заклади центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Учасники заходу вивчили помилки у виборі професії, серед яких: помилкове уявлення про зміст деяких професій, недостатнє знання про професію та ін. Школярі ознайомились із класифікацією професій, навчальними закладами.
Учням роздано буклети, листівки з інформацією про те, як обрати майбутню роботу, як уникнути помилок і розчарувань у виборі професії тощо.


Загалом у заході взяли участь 66 старшокласників, у тому числі 23 учні 8-го класу.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема