Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 03.01.18 | 14:57

Бійці з Тернопільщини, які повернулися з полону, адаптовуються до мирного життя

Напередодні Різдва Христового голови Тернопільської ОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук зустрілися з трьома військовими, які кілька днів тому повернулися з полону. Разом вони повечеряли та у невимушеній атмосфері обговорили плани на майбутнє.

«Повернення хлопців з бандитського полону – одна з найприємніших подій року, що минув! Під час новорічної вечері поспілкувались про життя з Олексієм Кодьманом, Василем Гулькою та Володимиром Бачинським. Дякую Президенту України Петру Порошенку та роботі Ірини Геращенко за те, що наші бійці отримали можливість зустріти Новий рік вдома!», – написав на своїй сторінці у соцмережі голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Він зазначив, що визволення наших земляків – це велика спільна перемога. «Приємно, що кожен з них уже налаштувався йти на роботу в органи державної влади, а це свідчить про те, що ми маємо надію на їх нормальну адаптацію. Більше того, ми й надалі наголошуємо на всебічній підтримці військових та їхніх родин, і це як раніше буде одним із наших основних завдань!», – підкреслив Степан Барна.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема