Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 02.01.18 | 08:26

Бучачани відзначили 109 річницю від дня народження Степана Бандери

1 січня бучачани відзначили 109-ту річницю від дня народження Степана Бандери.

Вшанувати пам’ять великого сина українського народу, політичного діяча, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху XX століття, незалежного борця за українську самостійну державу, Героя України, прибули представники районної влади, зокрема, заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець, голова районної ради Віталій Фреяк, секретар міської ради Анатолій Чук, представники громадсько-політичних сил нашого району, учасники АТО, а також небайдужа молодь та жителі міста.

Присутні спільно із отцем Зеновієм помолилися за упокій душі провідника Організації українських націоналістів.

У своїх виступах голова районної ради Віталій Фреяк, голова районного відділення всеукраїнського об'єднання ветеранів Степан Фарбота та керуючий справами райради Василь Григоришин, відзначили важливий внесок Степана Бандери в розвиток незалежності України.
В знак пам’яті і шани до пам’ятника визначного діяча України Степана Бандери було покладено квіти.

Кажуть, що одна людина не може змінити хід історії, однак життєвий шлях та подвиги Степана Бандери свідчать, що лише маючи твердий намір та силу волі, ставлячи інтереси держави понад усе, можна змінити історію.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема