Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 29.12.17 | 11:22

Віталій Бебих: «Лише завдяки злагодженій та оперативній роботі силових структур стає можливим забезпечення громадянам веселого та безтурботного святкування»

Вже через кілька днів вся країна відзначатиме одне із найулюбленіших свят – Новий Рік та Різдво Христове. Для того, щоб відпочинок минув максимально безпечно, на час святкування у голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулась нарада за участі силових структур району.

В ході наради обговорено питання щодо стану готовності сил та засобів до несення чергування, забезпечення громадського правопорядку, безпеки життєдіяльності, додержання вимог протипожежної безпеки під час святкування Новорічно-Різдвяних свят.

Окрім того, акцентувалась увага на посиленій протидії нелегальному обігу піротехнічних засобів, фальсифікованих алкогольних напоїв, забезпеченні належного рівня захисту і охорони території району задля запобігання та мінімізації можливих терористичних посягань, безпеці дорожнього руху, тощо.
Учасники наради переконані, аби зберегти спокійну та святкову атмосферу на Бучаччині, необхідно взаємодіяти між собою, сповіщати та реагувати на не передбачувані ситуації.

«Лише завдяки злагодженій та оперативній роботі силових структур району стає можливим забезпечення громадянам веселого та безтурботного святкування» - підсумовуючи нараду зазначив голова РДА Віталій Бебих.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема