Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 10.11.17 | 09:48

Робоча поїздка голови РДА

Робочу поїздку на територію Дулібської сільської ради здійснив 9 листопада голова районної державної адміністрації Віталій Бебих. В ході поїздки Віталій Валерійович ознайомився з роботою об'єктів соціально-культурної сфери села.

Керівник району спільно з Дулібським сільським головою Мар’яном Василечком побував у фельдшерсько-акушерському пункті, де оглянув приміщення, ознайомився з умовами роботи працівників та особисто переконався, що в закладі наявні всі медикаменти для надання медичної допомоги хворим.

Голова РДА також відвідав Дулібську ЗОШ І-ІІ ступенів, де поспілкувався з педагогічним колективом та учнями, ознайомився з умовами навчання закладу. Зазначимо, що у загальноосвітній школі навчається 66 учнів у складі 9-ти класів. Школа розміщена у двох приміщеннях. У корпусі для 5-9 класів на даний час проводиться заміна двох електричних котлів опалення потужністю по 16 кВт, які повністю стали не придатні, на 1 електричний котел потужністю 60 кВт.

Наступним пунктом став дитячий дошкільний навчальний заклад. Віталій Валерійович із зацікавленням познайомився з планом роботи дошкільної установи, з трудовим колективом та вихованцями даного закладу. Слід відмітити, що приміщення Дулібського ДНЗ капітально відремонтоване у 2016-2017 роках. На даний час в ньому виховується 20 дітей в 1 різновіковій групі. Приміщення складається із 2 ігрових, 2 спалень, кабінету завідувача, підсобних приміщень та кухні. У закладі замінено 6 вікон на металопластикові, проте необхідно замінити ще 11 вікон.

Крім того, районний та сільський керівники, перебуваючи у сільській раді, обговорили проблемні питання села та шляхи їх вирішення.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема