Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 08.11.17 | 09:49

Важливим є тільки сьогоднішній день, бо вчорашній вже минув, а завтра ще не настало

7 листопада в приміщенні актової зали Бучацького професійно-технічного училища відбулася зустріч представників соціальних служб району з учнями першого курсу. На зустріч запрошено  провідного фахівця з профорієнтації Бучацького районного центру зайнятості Наталію Хабурську.

Розпочав зустріч начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного Фонду в Тернопільській області Михайло Бобин, який ознайомив присутніх з нововведеннями у пенсійній реформі, програмою накопичувальної системи для працюючої молоді віком до 35-ти років.

Керівник  районного центру  соціальних служб для дітей сім’ї та молоді  Анжеліка Міщанчук та головний спеціаліст Микола Мицьо розповідали учням про призначення структури, в якій працюють. Особливий акцент ставили на тверезому способі життя, цінуванні та примноженні серед сучасної молоді духовних та людських моральних  цінностей.

Наталія Хабурська ознайомила присутніх зі станом ринку праці району, вимогами роботодавців до сучасного молодого претендента на роботу. Наголосила і на тому, що сьогодні недостатньо лише одержати диплом. Аби крокувати в ногу з часом ,достойно конкурувати на ринку праці, необхідно систематично підвищувати власний кваліфікаційний рівень, займатися самовдосконаленням та саморозвитком.


Резюмували зустріч таким зверненням до молоді: “ Важливим є тільки сьогоднішній день, бо вчорашній вже минув, а завтра ще не настало”.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема