Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 07.11.17 | 16:46

Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк: Тернопільська область – це край, де працюють на перспективу (відео)

Керівництво Тернопільської області – це люди, які працюють на перспективу, на розбудову нашої держави України. І сьогодні, делегація з Тернопільщини – голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, підприємці, професори, беручи участь у форумі «Європейський тиждень інновацій», який проходить на сході Польщі у місті Люблін, зайняла гідне місце. Про це зазначив Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк.

Він наголосив, що підписання протоколу намірів про співробітництво між Люблінським воєводством і Тернопільською областю є перспективою для розвитку тернопільського краю та України загалом. І, водночас, це добра нагода для української дипломатії та для українсько-польських відносин.

«Деякі польські бізнесмени, політики говорять, що Львівщина – це «західні ворота» в Європу, а Люблінське воєводство – це «східні ворота» до України. Я би сказав, що Тернопільська область – це «ворота» на Південь України, до Центральної України, на Поділля. Тернопільщина – це прекрасний, чудовий край, де є родючі землі, де є направду перспектива розвитку. І, власне, підписання цієї угоди сьогодні дає шанси розвиватися через Тернопільську область всій Україні в цілому. Тому, я вітаю всіх жителів області з тим, що ви маєте чудове керівництво, і сподіваюся, що й надалі ваш край буде розвиватися на благо українського народу і нашої неньки-України», – підкреслив Василь Павлюк. 

Посилання на відео: https://youtu.be/CMODM0keWNA 


 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема