Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Вітання

Район завершує рік із багатьма реалізованими проектами

28.12.18 | 10:14

І знову ми на порозі Нового року. Чимало подій – добрих і не дуже – відбулося у 2018-му у житті держави і кожного з нас. Віримо, що випробування зроблять нас сильнішими. І ще більше віримо у те, що 2019-ий буде до нас добрішим. Дуже сподіваємося, що нарешті у нашій Україні запанує мир – саме про це і будуть наші молитви у великому родинному колі, коли ми колядками прославлятимемо новонародженого Ісуса. А яким був рік, що збігає, для нашого краю, які проекти втілюватимемо у 2019-му? Про це журналістам громадсько-політичної газети Бучаччини «Нова доба» розповів голова райдержадміністрації Віталій БЕБИХ.

 

 

2018 рік район завершує з багатьма реалізованими проектами. За рахунок державного фонду регіонального розвитку України здійснюється реставрація пам’ятки архітектури ХVІІІ ст. – ратуші - на суму 11 млн. 633 тис. грн., а також проведено капітальний ремонт (утеплення фасадів та заміну вікон) навчального корпусу Бучацького коледжу Подільського ДАТУ на суму 9 млн. 253 тис. грн. В рамках реалізації державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» в районі збудовано два спортивні майданчики зі штучним покриттям: у Бучачі на суму 1 млн. 490 тис. грн. та у Трибухівцях на суму 1 млн. 434 тис. грн.

Відповідно до розпорядження КМУ від 13 червня 2018 року на район було виділено 1 млн. 847 тис. грн. державної субвенції, з них 300 тис. грн. – на капітальний ремонт вуличного освітлення у с. Жизномир, 720 тис. грн. (216,4 використано) - на капітальний ремонт спортивного та актового залів Зубрецької ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея, 480 тис. грн. – на капітальний ремонт із впровадження енергозберігаючих технологій із заміною віконних та дверних блоків Яз ловецької ЗОШ І-ІІІ ст., 347 тис. грн. – на капітальний ремонт будівлі Бучацької ЦРЛ на вул. Генерала Шухевича, 48.

У рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури та на соціально-культурний розвиток Золотопотіцькій ОТГ виділено 2970,9 тис. грн. На потреби Трибухівської ОТГ виділено 1793 тис. грн.

Відповідно до укладених сільгосптоваровиробниками договорів орендної плати нарахована сума виплати у 2018 р. складає 58,8 млн. грн., що на 20,6 млн. грн. більше, ніж у 2017 р. Значно збільшився і відсоток сплати.

Проведені роботи з поточного середнього ремонту наступних доріг загального користування: Городище-Зарваниця-Бучач-Звенигород на суму 2293899 грн.; Сороки-Ліщанці на суму 2249064 грн.; Бучач-Возилів на суму 3755557,22 грн.; Бучач-Нижнів на суму 4773700 грн. та Бучач-Нижнів на суму 3387322,80 грн. Підрядними організаціями проведено робіт з укладання асфальтного покриття загальною протяжністю 7,6 км на суму 16459543,02 грн. Райдержадміністрацією сформовано та подано на розгляд в ОДА перелік об’єктів на поточний середній ремонт та експлуатаційне утримання у 2019 році, до якого увійшли наступні автомобільні дороги: Кадуби-Устечко-Берем’яни, Золотий Потік-Стінка (окремими ділянками), Сороки-Ліщанці (продовження поточного ремонту), Бучач-Возилів (окремими ділянками), Городище-Зарваниця-Бучач-Звенигород (окремими ділянками), Пилява-Матеушівка, Держдорога Н-18-Нові Петликівці, Зелена-Бариш (ділянка Озеряни-Бариш).

Середня заробітна плата збільшилась порівняно з 2017 роком на 22 проц. (5510 грн.). Найвищі розміри зарплатні (7300-15408 грн.) мають працівники таких підприємств: ПАП «Зубрець», ДП «Бучацьке лісове господарство», ТзОВ «Західагропродукт», ФГ «Гадз», ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

Завдяки підтримці великих господарств сьогодні ми можемо наповнити бюджет, реалізувати ряд проектів розвитку району, за що висловлюю окрему подяку голові наглядової ради Петру Гадзу.

На завершення року хочу звернутися зі словами вдячності до всіх, хто забезпечив підтримку району у вирішенні складних проблем, які мали місце. Упродовж року район відчував постійну підтримку голови облдержадміністрації Степана Барни та народного депутата України Миколи Люшняка – це і сприяння у реалізації ключових проектів, і допомога у вирішенні питань заробітної плати бюджетникам району, і впровадження реформ в галузі освіти, медицини тощо. Сподіваюся, що така співпраця в команді однодумців принесе добробут і процвітання країні та сприятиме впровадженню реформ, визначених Президентом

України Петром Порошенком.

 

Громадсько-політична газета Бучаччини «Нова доба» №52 від 27.12.2018 року

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема