Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну / Районна державна адміністрація

Телефонний довідник


Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
телефон/факс (03544) 2-12-78, e-mail: rda@buc.tr.ukrtel.net

Апарат райдержадміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

Робочий

Домашній

 Бебих

Віталій Валерійович

 

    Голова  райдержадміністрації

2-12-78

2-11-55

 

 

 

Кузь Іван  Іванович

Перший заступник  голови райдержадміністрації

2-11-93

 

 

Погонець

Ігор Олегович

Заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань

2-12-36

 

 

Слободян

Марія Павлівна  

Керівник апарату райдержадміністрації

2-22-75

 

 

ПРИЙМАЛЬНЯ

Пташник

Лілія Ярославівна

Секретар  

2-12-78

 

 

Соболь Андрій Михайлович

Головний спеціаліст  інформаційно-комп’ютерного забезпечення

2-29-56

 

 

 

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ, КОМУНІКАЦІЇ 

З ГРОМАДСЬКІСТЮ ТА ЗВЕРНЕНЬ  ГРОМАДЯН

Логуш Тетяна Романівна

Заступник керівника апарату, начальник відділу

2-25-76



Бойко Марія Михайлівна

Головний спеціаліст

 

 

Яворська  Ганна Іллівна

Головний спеціаліст ЗМІ

 

 

Данкевич Марія Михайлівна

Головний спеціаліст

 

 

 

 

ВІДДІЛ ЗАГАЛЬНОГО ДІЛОВОДСТВА І КОНТРОЛЮ

Пірус
Віра Миронівна

Начальник

2-12-71

 

 

Прокопів Надія Михайлівна

Оператор комп’ютерного набору

2-12-71

 

 

 

Піддубна

 Ольга Ярославівна

Головний спеціаліст

2-12-71

 

 

Терещук Уляна Ярославівна

Головний спеціаліст

2-12-71

 

Служба управління персоналом та юридичного забезпечення

Романів Тетяна Дмитрівна

Начальник

2-27-81

 

 

Слідзявська 

Леся Михайлівна

Головний спеціаліст

2-22-43

 

 

ВІДДІЛ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Музика

Марія Михайлівна

начальник відділу –
головний бухгалтер

2-14-28

 

 

Дмитрук

Любов Романівна

Головний спеціаліст - бухгалтер

2-14-28

 

 

Дарієнко

Надія  Богданівна

Прибиральник  службових приміщень

 

 

Драбовський

Анатолій Ярославович

Водій  автотранспортних засобів

 

 

ВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ ОБОРОННОЇ, МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ТА РЕЖИМНО – СЕКРЕТНОЇ РОБОТИ

Тимчій

Василь Володимирович

Начальник

2-21-50

 

 

Бобин

Марія  Михайлівна

Головний спеціаліст

2-21-50

 

 

Голод

Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст

2-21-50

 

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Іванова Наталія Іванівна

Начальник

2-12-22

 

 

Лесюк Іван Ярославович

Головний  спеціаліст

2-12-22

 

 

Коляда Галина Ігорівна

Головний спеціаліст

2-12-22

 

 

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дзюма Світлана Олексіївна

В.о. директора. Адміністратор

2-17-61

 

 

Пшива Ольга Зиновіївна

Адміністратор

2-17-61

 

 

Бутенко Лілія Романівна

Адміністратор

 

 

Клим Роман Володимирович

Адміністратор

 

 

 

 Відділи, управління, служби райдержадміністрації

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

Робочий

Домашній

ВІДДІЛ   ЕКОНОМІЧНОГО  РОЗВИТКУ

Бабій  Ігор Миронович

Начальник

2-18-60

 

 

Русинка Василь Андрійович

Головний спеціаліст

2-18-60

 

 

Лепак Люба Михайлівна

Головний  спеціаліст

2-18-60

 

 

Сас Ольга Іванівна

Головний  спеціаліст

 

 

ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

Козира Тарас Ілліч

Начальник

2-12-01

 

 

Логуш Галина Іванівна

Начальник  відділу з організації  виробництва та переробки с/г продукції 

2-11-51

 

 

Кобзар Наталія Іванівна

Головний спеціаліст

2-17-58

 

 

ВІДДІЛ  ДЕРЖАВНОЇ  РЕЄСТРАЦІЇ

 

Тивунька 

Марія Миколаївна

Начальник

2-16-15

 

 

Бойчук Галина Павлівна

Державний реєстратор

2-16-15

 

 

Гайда Оксана Василівна

Державний реєстратор

2-16-15

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА  СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Кравчук

Олена Ярославівна

Начальник

2-12-58

 

 

Гафткович
Людмила Орестівна

Заступник начальника

2-27-45

 

 

Крислата Світлана Володимирівна

 начальника

відділу праці

2-21-67

 

Олійник Світлана Василівна

Начальник відділу пільг

2-15-00

 

АРХІВНИЙ СЕКТОР

Шпотак
Леся  Михайлівна

Начальник

2-14-72

 

2-24-07

Головецька Ольга Орестівна

Головний спеціаліст

 

 

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Ковбаса Марія Василівна

Начальник

2-13-27

 

 

Кривінська  Леся Петрівна

Заступник начальника

2-17-91

 

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, РЕЛІГІЙ І  ТУРИЗМУ

Ковалко

Андрій Михайлович

Начальник

2-13-93

 

 

Вербицька
Алла Юріївна

Головний спеціаліст

2-14-89

 

 

Головний спеціаліст

2-18-47

 

 

Матура Марія Володимирівна

Головний спеціаліст

2-18-47

 

 

Крупа Руслан  Іванович

Директор  будинку культури

0680367946

 

ВІДДІЛ  ОСВІТИ,  МОЛОДІ  ТА  СПОРТУ

Гавловський Михайло Степанович

Начальник

2-10-53

 

Пиріжок Ольга Миколаївна

Секретар

2-16-93

 

 

Кафтан Микола Петрович

Методист  РКМК

2-18-03

 

 

Лабіш Радислав Дмитрович

Головний  спеціаліст

2-18-03

 

 

Чайківський

Ігор Володимирович

Завідувач  РКМК

2-10-49

 

Сторонська

Ольга Олексіївна

Методист РКМК

2-11-76

 

 

Рій Євген Васильович

Голова  профспілки

2-20-46

 

 

Пискливець

Оксана Орестівна

Головний спеціаліст молоді та спорту

2-27-55

 

 

Годз

Галина Іванівна

Головний спеціаліст молоді та спорту

2-27-55

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Єднак

Василь Дмитрович

Начальник

2-21-61

 

 

Банах

Наталія Володимирівна

Завідувач сектором

2-21-61

 

 

Пастушак

Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст

2-21-61

 

 

Шмагло

Оксана  Богданівна

Головний спеціаліст

2-21-61

 

 

Сенів 

Ярослав Михайлович

Головний спеціаліст

2-21-61

 

 

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ІНФРАСТРУКТУРИ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Лесюк

Іван Степанович

Начальник

2-14-58

 

 

Нагірянський
Олександр Орестович

Головний спеціаліст

2-14-58

 

 

Далевський 

Володимир Іванович

Головний спеціаліст

2-14-58

 

 

Костишин  

Наталія Євгенівна

Головний спеціаліст

2-15-30

 

 

 

РАЙОННІ УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

РАЙОНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ  СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї  ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Міщанчук
Анжеліка Андріївна

Директор

2-11-04

 

 

Кушик

Надія Володимирівна

Начальник відділу  соціальної роботи

2-11-04

 

 

Мицьо

Микола Іванович

Провідний спеціаліст

2-11-04

 

Джердж

Леся Мирославівна

Бухгалтер

 

 

 

Територіальний центр соціального обслуговування 

(надання соціальних послуг)

Лисий

Андрій Михайлович

Директор

2-18-79

 

 

Луців

Ілля  Михайлович

Заступник директора

2-21-93

 

 

Балабін 

Надія Іллівна

Головний бухгалтер

2-20-35

 

 

Крижанівська 

Світлана Іванівна

Юрист

2-21-93

 

 

Шептицька 

Світлана Михайлівна

 

2-16-31

         2-18-79

 

 

 

 

 

ВІДДІЛ  ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У БУЧАЦЬКОМУ РАЙОНІ

Пірус 

Роман Павлович

Начальник

2-13-42

 

 

 

Єдинак

Галина Ярославівна

Головний спеціаліст  

2-18-64

 

 

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Бобин

Михайло Романович

Начальник

2-43-90

 

 

 

Приймальня

2-43-90

 

Бугаєнко

Оксана Генадіївна

Заступник

2-50-12

 

 

бухгалтер

2-46-40

 

Іваніцка 

Марія Іванівна

спеціаліст

2-41-98

 

Бабій 

Оксана  Михайлівна

Відділ прийому обслуговування громадян   (єдине вікно)

2-50-14

 

ВІДДІЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА

Козар

Галина Йосипівна

Начальник

2-15-07
2-15-61

 

 

Ралько
Галина Борисівна

Заступник

2-20-78

 

 

.




Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема