Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Оскарження рішення, дії або бездіяльності державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

19.07.2019 | 15:24

З 2016 року запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень державних реєстраторів шляхом внесення змін  до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" від 15.05.2003 року № 755 – IV (далі – Закон).

more...

Нагадуємо про правила «дня тиші» перед позачерговими виборами народних депутатів України

19.07.2019 | 15:21

21 липня – важливий день для усіх українців, адже кожен свідомий громадянин прийде на дільницю та проголосує за майбутній склад Верховної Ради.

Не менш важливим є день напередодні – «день тиші», який потрібен виборцям, аби відпочити від політичної реклами і ще раз все зважити перед прийняттям рішення.

more...

Яка відповідальність за вчинення булінгу?

19.07.2019 | 15:07

Раніше відповідальності за вчинення булінгу в Україні не існувало. У січні цього року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)". Відповідно, тепер за такі дії загрожує адміністративна відповідальність.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: ухиляння від сплати еліментів

18.07.2019 | 16:46

Павле Дмитровичу,  мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь! З повагою, Зоряна Гордієнко.

more...

Семінар з роботодавцями району

18.07.2019 | 16:34

18 липня в приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості проводився семінар з роботодавцями району на тему «Перепідготовка або підвищення кваліфікації Ваших працівників (у тому числі, осіб з особливими потребами) шляхом отримання ваучера ».

more...

Колектив райдержадміністрації вдячний Віталію Валерійовичу за роки спільної роботи

18.07.2019 | 12:00

Понад три з половиною роки Віталій БЕБИХ очолював районну державну адміністрацію, працюючи пліч-о-пліч з трудовим колективом райдержадміністрації, керівниками установ, підприємств, організацій, місцевого самоврядування, депутатами усіх рівнів, вирішуючи важливі та складні питання функціонування району в цілому та галузевих напрямків зокрема.

more...

Всі звернення громадян вирішені позитивно

18.07.2019 | 09:46

Засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям району відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка.
На комісії розглянуто 34 звернень громадян, з них: онкохворі особи, учасники АТО, люди з обмеженими можливостями, особи, які потребують коштів у зв’язку з лікуванням, тощо.
Всі звернення громадян вирішені позитивно, заявникам надано одноразову грошову допомогу, виходячи з матеріально – побутових умов, від 300 до 1000 гривень.

more...

Увага! Оголошено обласні конкурси „Кращий центр надання адміністративних послуг” та „Кращий адміністратор”

17.07.2019 | 12:12

Відповідно до розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації від 09 липня 2019 року № 407-од „Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 липня 2013 року № 327-од” та з метою виявлення та поширення передового досвіду роботи кращих адміністраторів та центрів надання адміністративних послуг, підвищення ефективності їх роботи з громадянам та суб'єктам господарювання оголошено обласні конкурси „Кращий центр надання адміністративних послуг” та „Кращий адміністратор”.

more...

До уваги власників автотранспорту!

17.07.2019 | 09:00

Бучацька районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

16.07.2019 | 16:11

Два питання розглянуто під час чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бучацькій райдержадміністрації. Провів засідання комісії перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко за участю фахівців відповідних служб.
На розгляд комісії було винесено питання: про ситуацію, яка склалася в сім’ї; про організацію роботи з моніторингу та оцінки сімейного середовища дітей, які перебувають в інтернатних закладах (цілодобово).

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема