Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Прес-служба повідомляє

Віталій Бебих: "Завдяки вашому героїзму ми маємо сьогодні можливість бачити як ростуть наші діти"

14.12.2017 | 07:50

Шановні жителі району! 14 грудня Україна віддає шану учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України.
Шановні учасники ліквідації аварії, ризикуючи своїм життям ви самовіддано боролися з наслідками найбільшої в історії техногенної катастрофи. Завдяки вашому героїзму ми маємо сьогодні можливість бачити як ростуть наші діти й онуки. Завдяки вашій мужності та самопожертві ми живемо та насолоджуємося життям.

more...

Засідання жіночого клубу «Чарівниця»

13.12.2017 | 16:03

Свято Нового Року, Христового Різдва завжди викликає в людини теплі і приязні відчуття. Кожна родина якось особливо готується до низки таких свят: хтось акцентує увагу на збереженні та переданні традицій і звичаїв, хтось якось надзвичайно  прибирає  власну оселю, для когось суттєвим і важливим є зробити щось до свята своїми руками.

more...

З 2018 року програма підтримки учасників АТО області поширюється ще й на родини Героїв Небесної Сотні

13.12.2017 | 15:53

8 грудня на пленарному засіданні 7-ої сесії Тернопільської обласної ради затвердили зміни, розроблені обласною державною адміністрацією, до обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції на 2015-2019 роки.

Відтак, згідно із програмою, з початку 2018 року соціальна підтримка, пільги та компенсації, які передбачені для учасників АТО, будуть поширюватися й на сім’ї Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності.

more...

З 01 січня 2018 року розпочинається черговий етап подання щорічних електронних декларацій

13.12.2017 | 15:43

Районна державна адміністрація повідомляє, що з 01 січня 2018 року розпочинається черговий етап подання суб’єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» щорічних електронних декларацій за 2017 рік відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції».

more...

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ

13.12.2017 | 08:24
ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ :
• Зава за встановленим зразком;
• Паспорт (інший документ, що засвідчує особу, її місце проживання (реєстрації) та вік; more...

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

13.12.2017 | 08:17

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charit?» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

more...

Відбувся міні-ярмарок вакансій

12.12.2017 | 16:55

12 грудня в приміщенні Бучацького районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій ОЗСП «Азов» в/ч 3057 Національної гвардії України.

more...

Проведено розширене засідання організаційного комітету

12.12.2017 | 16:15

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулося розширене засідання організаційного комітету, у якому взяли участь керівник апарату РДА Марія Слободян, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та громадських організацій району.
Учасники засідання узгодили та затвердили основні районні культурно-мистецькі заходи до державних свят, історичних подій, ювілеїв на 2018 рік.
Окрім того, було обговорено заходи, які відбудуться ще до кінця поточного року.

more...

Захід пройшов у формі діалогу з кожним претендентом на роботу

12.12.2017 | 14:52

Без квітів не обходиться, мабуть, жодна визначна подія у нашому житті: вони незмінно супроводжують свята, святкування, цікаві зустрічі, дають можливість виразити наші відчуття і відношення до близьких людей. Саме створенням та продажем квіткових композицій займається приватний підприємець Наталія Навроцька, яка є власником майстерні творчості «Фрейя».
Бучацький районний центр зайнятості тісно співпрацює із даним роботодавцем і на його замовлення 12 грудня було організовано міні-ярмарок вакансій.

more...

У райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради

12.12.2017 | 14:45

Відбулося засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації. Участь у засіданні, яке провів голова громадської ради Олег Нищій,  взяли члени ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Кузь, керівник апарату РДА Марія Слободян та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. 

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема