Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Семінар на тему: «Обговорення порядку бронювання робочих місць для осіб, що не здатні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують соціального захисту».

16.11.2018 | 17:15

15 листопада   в приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Обговорення порядку бронювання робочих місць для осіб, що не здатні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують соціального захисту».
Метою організації заходу було зміцнення співпраці з роботодавцями, презентація послуг служби зайнятості та підвищення рівня працевлаштування пільгових категорій громадян,  а також розширення публічності  у діяльності філії центру зайнятості.
У  заході  взяли участь представники кадрових служб  9–и роботодавців, середньоспискова чисельність працівників яких перевищує 20 осіб. 

more...

В районі вітали з професійним святом працівників агропромислового комплексу

16.11.2018 | 16:06

16 листопада в районі відзначали кращих представників агропромислового комплексу з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства. Переповнений зал, оплески, грамоти, квіти, музичні дарунки, слова подяки – усе свідчило про те, що галузь сільського господарства району – найважливіший сегмент економіки району. Агропромисловий комплекс району забезпечує більше половини надходжень до місцевих бюджетів, створює нові робочі місця, сприяє соціального-економічному розвитку населених пунктів району та забезпечує споживача якісною продукцією.

more...

Проведено ряд профорієнтаційних заходів

16.11.2018 | 15:50

У житті кожного настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень –вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від  того , наскільки вірно обраний життєвий шлях, залежить місце кожного серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я.
Сааме з такою метою 15 листопада 2018 року  фахівцями з профорієнтації Бучацької районної філії проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнівської молоді Стінецької  та Космиринської загальноосвітніх шкіл.

more...

В районні продовжуються роботи по поточному ремонту автомобільних доріг загального користування

16.11.2018 | 15:39

16 листопада 2018 року голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко проінспектували стан проведення поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення у Тернопільській області О200304 «Бучач–Нижнів», а саме ділянку дороги на території Зубрецької сільської ради. За даними головного інженера ДП «Тернопільський облавтодор» в вересні поточного року було виконано ремонтних робіт з поточного середнього ремонту асфальтного покриття на суму 4,6 млн. гривень протяжністю 2,3 км. дорожнього полотна. На сьогоднішній день виконавцями робіт заплановано укласти ще близько 1 км. дорожнього полотна під’їзного автошляху до населеного пункту

more...

До уваги суб’єктів господарської діяльності

16.11.2018 | 09:17

На  виконання протоколу №2 засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Бучацькій  райдержадміністрації від 4 жовтня 2018 року Бучацька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості  надає інформацію про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру та професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців:

more...

Голова РДА Віталій Бебих вітає працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом

16.11.2018 | 07:27

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада.
Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя свого міста, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.

more...

Негайно дати людям газ і тепло - Президент особисто втрутився у ситуацію на Черкащині (відео)

15.11.2018 | 19:19

Там місцева влада зірвала опалювальний сезон, і вже кілька діб люди мерзнуть при нульовій температурі на вулиці. Петро Порошенко наказав захистити людей, дати їм тепло під свою відповідальність і пригрозив місцевим чиновникам реакцією силовиків та втратою посад.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки (відео)

15.11.2018 | 17:24

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

15.11.2018 | 17:18

Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

Головна завдання влади – захистити людей

Від місцевих голів до міністрів і Президента - в понеділок 12 листопада в столиці зібралися мало не всі, в чиїх руках нині державне кермо: ті, хто приймають закони, розподіляють кошти, а потім перетворюють їх на дороги, нові школи, лікарні і дитячі садки. Усього півтори тисячі державних управлінців і найкращих менеджерів країни.

more...

Обираючи професію, людина визначає свій майбутній спосіб життя, тому вибір фаху - один із найважливіших кроків у житті кожного.

15.11.2018 | 17:05

      

Допомогти зорієнтуватись у складному лабіринті професій майбутнім випускникам покликані профорієнтаційні заходи, які традиційно організовують фахівці Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ. Так 14 листопада 2018 року для учнів 8-11 класів загальноосвітньої школи села   Соколів проведено захід на тему: «Професія і Я».

more...

Архів новин

  

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема