Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями

23.05.2018 | 15:25

Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. Починаючи з 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2 100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.

more...

Засідання комісії

23.05.2018 | 15:20

У заступника голови райдержадміністрації Ігоря Погонця відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з питань реалізації положень постанови Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».
На засіданні розглянуто заяви громадян про призначення, подовження (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг .

more...

Соціальні послуги стають ближчими до людей

23.05.2018 | 11:56

Завдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує. Сьогодні на виплати в соціальному страхуванні витрачається близько 200 млрд грн., 145 млрд грн коштів державного бюджету спрямовуються на державні соціальні програми. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання – створити нову систему надання соціальних послуг. Соціальні послуги мають надаватися безпосередньо за місцем проживання людини, яка потребує державної допомоги. Якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в сілах.

more...

Про стан ринку праці Бучацького району

23.05.2018 | 09:53
Упродовж  січня - квітня 2018 року послугами Бучацького районного центру зайнятості скористались 1369 осіб ,   з них мали статус безробітного – 919 осіб.    

  more...

Президент: Не існує міжнародних переговорів, де б Україна не піднімала питання звільнення українських заручників. Нікого ми не забуваємо (вiдео)

23.05.2018 | 09:50

«Хочу наголосити офіційно –  не існує жодних міжнародних переговорів ні з нашими європейськими партнерами, ні з нашими американськими партнерами, де би ми не піднімали питання необхідності якнайскорішого звільнення українських заручників, які незаконно утримуються як на окупованій території, так і політичних в’язнів, яких Росія тримає в тюрмах окупованого Криму і на території РФ», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час спільної з Президентом Естонії зустрічі з представниками ЗМІ, відповідаючи на запитання, що робить Україна задля звільнення політичних в’язнів у Росії.

more...

Зустріч на тему “ Креативність – це ти “

23.05.2018 | 09:43
22 травня в навчальному класі Бучацького районного центру зайнятості на черговому засіданні жіночого клубу Бучацькі «Чарівниці» змагались у винахідливості та креативності.
 
more...

Звернення голови РДА Віталія Бебиха з нагоди Дня Героїв України

23.05.2018 | 08:19

Шановні краяни! 23 травня - День Героїв України. У цей день, ми згадуємо усіх українських вояків, які віддали життя за волю і могутність Української Нації!
День Героїв – це чергова нагода висловити щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

more...

Звернення голови Тернопільської ОДА Степана Барни з нагоди Дня Героїв

23.05.2018 | 08:15

Традиційно 23 травня ми відзначаємо День Героїв. У цей день вшановуємо українських вояків – борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців та вояків Української Повстанської Армії та діячів ОУН.

День Героїв – це день пам'яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави, це свято величі духу українських воїнів, які є символом незборимості Української Нації.

more...

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

22.05.2018 | 15:30

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, в ході якого було розглянуто одну заяву мешканця району про направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку з його релігійними переконаннями.

more...

Язловецькі школярі вибороли ІІ місце на обласній тереновій грі «Легенда УПА»

22.05.2018 | 10:43

З 18 по 20 травня відбулась обласна теренова гра для дітей та молоді «Легенда УПА», яка проходила у лісовому масиві поблизу села Зеленче Теребовлянського району.

Теренова гра «Легенда УПА» – це змагання у форматі таборування на три дні, які передбачають туристичний, інтелектуальний і творчий етапи.

more...

Архів новин

  

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема