Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Кіборг. Історія Ігоря Римара («Філософа»)

27.01.2020 | 16:06

27 січня минає 5-та річниця від дня загибелі кіборга Ігоря   Римара («Філософа»), уродженця с. Трибухівці. Старший солдат, стрілець служив у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Отримав важкі поранення 9 січня 2015 р. під час атаки російських бойовиків на новий термінал аеропорту Донецька. У бою від розриву міни Ігореві відірвало руку, розтрощило щелепу і гортань. Першу медичну допомогу йому дуже професійно надав бойовий медик молодший сержант Ігор Зінич. Через обстріли довелось чекати близько семи годин, перш ніж його змогли вивезти з аеропорту до шпиталю в Артемівську. Більше двох тижнів воїн боровся за життя, переніс чотири операції. Помер у Київському військовому клінічному центрі. Похований у с. Трибухівці.

more...

За сприяння служби зайнятості можна підтвердити результати неформального навчання

27.01.2020 | 12:19

Для ефективності професійного навчання службою зайнятості впроваджуються нові форми підготовки слухачів.  Один із таких напрямів роботи – неформальне професійне навчання - це отримання професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

more...

Проведено чергову апаратну нараду

27.01.2020 | 11:47

Сьогодні, 27 січня, відбулася чергова апаратна нарада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка.
В ході апаратної наради обговорено ряд важливих питань, що стосуються життя району,  окреслено плани і  завдання на найближчий час, а також проблемні питання, які виникають в процесі роботи.

more...

Впродовж 2019 року 190 безробітних отримали направлення на проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації

27.01.2020 | 11:22

За сучасних умов підвищення конкурентоспроможності робочої сили є одним із важливих завдань державного рівня. Тому одним із активних напрямів сприяння зайнятості, який реалізовує Державна служба зайнятості України, - професійне навчання, перенавчання та підвищення безробітних відповідно до потреб ринку праці та замовлень роботодавців.

more...

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

27.01.2020 | 10:04

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

more...

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27.01.2020 | 09:59

27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту - однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя. Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни - це скорботний урок для всього людства.

more...

Президент про участь у Всесвітньому економічному форумі: Україна має підтримку з боку інвесторів

24.01.2020 | 09:37

Зустрічі, які відбулися в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, продемонстрували, що Україна має підтримку з боку інвесторів, наголосив Президент Володимир Зеленський.

more...

Профорієнтаційний захід на тему: «У світі тисячі професій, і лиш одна із них твоя»

24.01.2020 | 09:24

Дорога до професії починається з мрії. Якщо дуже сильно захотіти, то мрії здійснюються. Для того, щоб не помилитися з вибором професії, потрібно обирати справу свого життя за покликом серця, а не за волею та наказом батьків чи порад друзів.
23 січня з метою надання інформації щодо професій та правильного і свідомого вибору правильної дороги в житті, уникнення можливих помилок у професійному самовизначенні проведено профорієнтаційний захід на тему: «У світі тисячі професій, і лиш одна із них твоя» для старшокласників загальноосвітніх шкіл сіл  Бариш та Озеряни.

more...

Мінрегіон ініціював перевірки та виявив завищення замовниками вартості проектів за бюджетні кошти

23.01.2020 | 16:32
Мінрегіон у 2017-2019 роках було визначено головним розпорядником субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості. more...

Щодо участі у тренінгах

23.01.2020 | 15:00

Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримує розвиток і розширення української спільноти фахівців у сфері діалогу і пропонує лідерам місцевих громад взяти участь в одному з серії тренінгів «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади». Усі зацікавлені та вмотивовані кандидати, що працюють в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі, можуть взяти участь у тренінгах, які відбудуться за таким графіком:

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема