Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Бучаччина: ринок праці після карантинного літа

23.09.2020 | 16:36

За 8 місяців 2020 року послугами служби зайнятості району скористались 1744 особи, з них 1222 особи отримали статус безробітного, що на 10,3% більше, ніж за відповідний період 2019 року. 
За сприяння служби зайнятості Бучаччини цьогоріч було працевлаштовано 836 осіб. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 48 краян. 

more...

Інформація

23.09.2020 | 16:35

   До початку опалювального сезону фахівцями Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості проводиться попередня робота, щодо підготовки спеціалістів для обслуговування котелень. Адже, перш ніж приступити до роботи у котельнях різних закладів та організацій, майбутні фахівці мають пройти відповідну теоретичну та практичну підготовку .
     У зв’язку із дією адаптивного карантину з 14  до 18 вересня 2020 року на  базі Івано-Франківського ЦПТО ДСЗ в онлайн-режимі проведено навчання за напрямком « Навчання та повторна перевірка знань оператора та машиніста ( кочегара) котельні», в ході якого слухачі окрім знання будови котельних установок, ознайомилися з різними можливими виробничими ситуаціями, які матимуть місце під час їх експлуатації.
     В результаті проведеного навчання   20 безробітних, які мають професію оператор котельні або машиніст (кочегар) котельної, успішно склали іспити та готові з новими знаннями приступити до роботи.

more...

Оголошення для закладів торгівлі щодо співпраці з Мінсоцполітикою в рамках реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" у 2020-2021 роках»!

14.09.2020 | 16:26

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 „Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" (далі - постанова) запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" цільової грошової компенсаційної виплати (далі - грошова компенсація) в розмірі 5 тис. грн шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві „Комерційний банк „ПриватБанк".

more...

З 1 вересня 2020 року збільшився розмір мінімальної заробітної плати

14.09.2020 | 16:19

З 1 вересня 2020 року набрав чинності Закон України від 25.08.2020    № 822-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, відповідно до якого збільшився розмір мінімальної заробітної плати, який встановлений ст. 8 Закону України “Про Державний бюджет на 2020 рік” від 14.11.2019 № 294-IX.
 В результаті з 1 вересня 2020 року мінімальна заробітна плата підвищена:
– у місячному розмірі з 4723,00 грн. до 5000,00 грн.;
– у погодинному розмірі з 28,31 грн до 29,20 грн.

more...

Щодо роботи за сумісництвом та участі у роботі виборчих комісій

14.09.2020 | 15:40

Державні службовці зобов'язані дотримуватися Конституції та законів України, діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, дотримуватися принципів державної служби та правил етичної поведінки.
Статею 25 Закону встановлено обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, зокрема, заборонено займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової, творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

more...

Відбудеться пряма телефонна лінія

14.09.2020 | 15:17
У вівторок, 15 вересня  2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення. more...

Реконструкція школи у селі Трибухівці

11.09.2020 | 14:17

В рамках президентської програми  «Велике будівництво» на Тернопільщині збудують 5 шкіл, 5 садочків та 5 об`єктів спортивної інфраструктури. До таких об’єктів належить реконструкція школи у селі Трибухівці.
Стан реалізації проекту на території Трибухівської сільської ради у рамках вищевказаної програми проінспектував начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства обласної державної адміністрації Олег Продан спільно з головою райдержадміністрації Оленою Кравчук та головою Трибухівської ОТГ Олегом Ковдрином. Керівниками оглянуто зазначений об’єкт, визначено об’єм робіт, які необхідно провести до початку його роботи. 

more...

Робоча нарада щодо початку роботи нового дитячого садочку

11.09.2020 | 11:05

Питання початку роботи нового дошкільного навчального закладу в селі Стінка вирішували голова райдержадміністрації Олена Кравчук спільно з начальником управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства обласної державної адміністрації Проданом Олегом, начальником відділу освіти райдержадміністрації Оксаною Мелешко та головою сільської ради Володимиром Дармограєм.
Робота з реконструкції з добудовою приміщення школи під дошкільний заклад на 40 місць в с. Стінка Бучацького району Тернопільської області була фактично розпочата у 2017 році як інвестиційний проект, який фінансувався за рахунок коштів фонду регіонального розвитку та відповідним співфінасуванням з місцевого бюджету.

more...

Оголошення для населення та надавачів комунальних послуг, зокрема підприємств - надавачів послуги з постачання та розподілу природного газу щодо нарахування пільг і житлових субсидій на оплату комунальних послуг – послуг з постачання та розподілу природного газу!

09.09.2020 | 09:44

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019  року     № 373 (зі змінами) (далі - Порядок), та Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 (зі змінами) (далі - Положення), для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення), отримують від виконавців житлово-комунальних послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі про послуги постачання та розподілу природного газу.

more...

Вітаємо лауреатів Національного бізнес-рейтингу в Україні - Бучацьку центральну районну лікарню

08.09.2020 | 09:52

Хорошою новиною для трудового колективу КНП «Бучацька центральна районна лікарня» районної ради стало повідомлення від голови оргкомітету І.В.Литвинова про те, що за результатами Національного бізнес-рейтингу в Україні підприємство підтвердило високі рейтингові показники у двох номінаціях: «Фінансові показники успішної діяльності» та «Рентабельність реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)». Рейтингові показники в 2020 році визначалися серед 1 206 902 підприємствами України.
Враховуючи результати рейтингової програми, підприємству КНП «Бучацька центральна районна лікарня» районної ради присвоєно статус «Лідер галузі 2020». Як зазначено в повідомленні: «Це свідчення високої ефективності управління ресурсами, надійності і професійності».
Ми вітаємо трудовий колектив та керівництво Бучацької центральної районної лікарні з визнанням їхньої професійності на рівні держави та сподіваємось, що успіх буде супроводжувати цей працьовитий колектив і надалі. І хоч сьогодення наповнено викликами і випробуваннями, ви справляєтеся з проблемами та успішно утримуєте престиж професії – працівник медичної галузі.
Нових вам успіхів та нових перемог!
Рейтингові показники в 2020 році визначалися серед 1206902 підприємствами України.

Довідково:
Національний бізнес-рейтинг - представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців. Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи. Рейтингова програма направлена на визначення провідних підприємств різних сфер української економіки, які досягли значних успіхів і здобули довіру партнерів та споживачів.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема