Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського центру зайнятості відбувся семінар

30.11.2020 | 16:11

Сьогодні на Бучаччині  гостро стоїть питання легалізації зайнятості. Фахівці  філії  служби зайнятості, спільно з іншими державними органами,  активно проводять інформаційні заходи із суб’єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. У поточному місяці інформування здійснюється у сферах транспорту та кур’єрської доставки – послугами фахівців філії охоплено понад 80 суб’єктів господарювання.
З цією ж метою, 24 листопада 2020 року, о 1100 год,  в приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців «Врегулювання трудових відносин. Легалізація найманої праці». Захід відбувся за участю головного державного інспектора  з питань додержання законодавства про працю, зайнятість Івана Клочка. Взяли участь у ньому 2 роботодавці, які проводять  діяльність у сферах надання послуг таксі та вантажного автомобільного транспорту: представник ТОВ «Гарант-ЦЕМ» Надія Захарчишин та ФОП Роман Музика.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Шпак проінформувала про послуги служби зайнятості щодо реалізації потреб роботодавців у найманій робочій силі, належного оформлення трудових відносин, про переваги легальної зайнятості. Державний інспектор праці розповів присутнім про доручення прем’єр-міністра України, про заходи щодо детінізації зайнятості та про відповідальність роботодавця у разі виявлення незадекларованої праці.  

more...

Засідання молодіжного клубу “Зодіак ”.

30.11.2020 | 15:38

18 листопада 2020 року в приміщенні Бучацької районної філії відбулося чергове засідання молодіжного клубу  “Зодіак ”.
         Темою зустрічі було питання здорового способу  життя, як невід'ємної  складової.
      Наталія Хабурська проінформувала учасників про основні складові здоров’я, такі як: фізичне, духовне, та їхній вплив на людину. Не залишились осторонь і питання, пов’язані  з впливом стану здоров’я на пошук роботи.
      “Здоровий спосіб життя є передумовою для розвитку різних сторін життєдіяльності людини, досягнення нею активного довголіття та повноцінного виконання соціальних функцій, для активної участі в трудовій, громадській, сімейно- побутовій діяльності людини”- резюмувала зустріч ведуча

more...

Робоча зустріч на державному підприємстві «Бучацький мальтозний завод

30.11.2020 | 15:34

16 жовтня 2020 року на державному підприємстві «Бучацький мальтозний завод» відбулася робоча зустріч директора Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ Олександри Откидач з його керівництвом.
Нещодавно мальтозний завод запустив виробництво після багаторічного простою, виконавши чималий фронт робіт з відновлення та модернізації обладнання. Під умілим керівництвом Василя Максимчука повністю автоматизовано виробничий процес, створено близько півтора сотні  робочих місць.
У ході зустрічі директор філії ознайомила соціальних партнерів з послугами служби зайнятості та  професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які відповідають профілю підприємства. Обговорено шляхи подальшої співпраці щодо укомплектування його кваліфікованими кадрами, стан та перспективи його розвитку, створення нових робочих місць.
Наразі Бучацькому мальтозному заводу на роботу потрібні головний енергетик, машиніст екскаватора та оператор парового котла.

more...

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!!!

30.11.2020 | 10:23

В рамках Програми підтримки секторальної політики в області реалізовується
Проєкт регіонального розвитку „Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”.
 01-02 грудня 2020 року з 15:00 до 18:00 год. буде  проведено онлайн-семінар для представників бізнесу на тему: ,,Проєктний менеджмент. Робота з проєктами донорських організацій (міждержавні організації, урядові, суспільні, приватні, корпоративні донори)”. До участі у заході запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності.
Бажаючі взяти участь до 15 00 год. 30.11.2020 зареєструйтеся за тел. 2 22 75  та за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNj2_ynivsAkJaWIayJgQM9uWSd7TWGO2 g_ub_fsAFVVdO1g/viewform.

more...

Вітання з Днем працівників сільського господарства

15.11.2020 | 07:00

Шановні працівники сільського господарства Бучаччини!
 
Щиро вітаю всіх трудівників та керівників сільськогосподарських підприємств району з професійним святом - Днем працівників сільського господарства!
   Це свято мудрих господарів чиї руки створюють найсвятіше для нас – хліб. Від результатів роботи аграріїв залежить, значною мірою, настрій і добробут у кожній оселі. В усі часи, ваша напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Висловлюю щиру вдячність кожному, хто годує країну, працює на землі, зберігає її, як найвищий скарб для майбутніх поколінь.
Бажаю вам, шановні хлібороби, здоров'я, добробуту і благополуччя в усьому. Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Нехай і надалі земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.

З повагою

голова районної державної адміністрації                                    Олена КРАВЧУК

more...

В районі вітали з професійним святом працівників агропромислового комплексу

13.11.2020 | 13:55

13 листопада в районі відзначили кращих представників агропромислового комплексу з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства. І хоч не було переповненого залу, оплесків, музичних дарунків, у зв’язку з карантинними заходами, слова подяки голови райдержадміністрації Олени Кравчук за сумлінну працю  в галузі сільського господарства району були по особливому щирими. Насамперед тому, що представленні до нагородження грамотами обласної адміністрації, обласної ради та департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – це молоді люди, які пов’язали своє майбутнє з сільським господарством та уже сьогодні вносять важливий особистий вклад в розвиток сільськогосподарського виробництва краю.

more...

Онлайн вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем»

11.11.2020 | 14:31

     05 листопада 2020 року фахівці Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ  провели онлайн вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» за допомогою програми «ZOOM».
     «Співбесіда з роботодавцем – це важливий етап в пошуку нової роботи. Часто успіх залежить від вміння показати себе з кращої сторони, справити гарне враження, переконати роботодавця в тому, що саме Ви та людина, яка йому потрібна»- такими словами розпочала вебінар Тетяна Кушик.

more...

Нарада щодо роботи дорожніх служб

11.11.2020 | 10:44

Про підготовчі роботи до зими та роботу дорожніх служб, які обслуговують дороги району говорилося на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Олени Кравчук та заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка. Основним питанням для обговорення стало питання щодо виділення сил та засобів для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. Начальник Бучацького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області Ігор Михайлюк доповів про необхідність забезпечення на місцевому рівні заходів  для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру й окремих їх наслідків в період несприятливих погодних умов.

more...

Бучацька районна філія Тернопільського ОЦЗ інформує

11.11.2020 | 09:29

Жодна цивілізована країна світу не може достойно діяти і виконувати функції їй надані без належно підготовленого, сильного, морально зрілого та патріотично налаштованого війська - власної армії.
      9 листопада 2020 року клієнти Бучацької районної філії мали змогу зустрітися з представником Бучацького районного військового комісаріату на семінарі, приуроченому військовій службі за контрактом.

more...

Вітання з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

09.11.2020 | 09:08

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Українська земля завжди була щедрою на таланти, і сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
Бібліотекарям і музейним працівникам, танцюристам і гумористам, співакам і неперевершеним музикантам, керівникам та педагогам дитячих шкіл мистецтв, керівникам творчих колективів, усім, хто щоденною клопіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру, бажаю творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію. Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство!

 З повагою
голова районної державної адміністрації                          Олена КРАВЧУК

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема