Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Перший заступник голови РДА Богдан Бейко взяв участь у засіданні 33-ї сесії районної ради

22.11.2019 | 11:30

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко взяв участь у третьому пленарному засіданні 33-ї сесії районної ради сьомого скликання. На порядок денний сесії виносилось близько два десятки питань.
Зокрема за підсумками розгляду та голосування затверджено звіт про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2019 року та підтримано звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі».

more...

Голова ОДА Ігор Сопель зустрівся із родинами Героїв Небесної Сотні

22.11.2019 | 09:27

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель зустрівся із родинами Героїв Небесної Сотні – уродженців Тернопільщини.

Участь в засіданні «круглого столу» взяли також голова обласної ради Віктор Овчарук, Тернопільський міський голова Сергій Надал, керівники структурних підрозділів ОДА.

more...

Важливі аспекти заповнення заяви до Європейського суду з прав людини

22.11.2019 | 09:09

Одним із обов’язкових кроків при зверненні до Європейського суду з прав людини (далі – Суд) є заповнення офіційного формуляра заяви (зі змінами на момент звернення), який можна отримати, звернувшись безпосередньо до Суду, або завантажити форму з веб-сайту Суду (https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/ukr&c=).

more...

Бучаччина відзначила День Гідності та Свободи

21.11.2019 | 13:59

21 листопада – особлива дата в новітній історії України. З 2014 року цей день став для українців Днем Гідності та Свободи. Він присвячений двом доленосним для України подіям: Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.
З цієї нагоди сьогодні на майдані Воля біля меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг–реквієм, у якому взяли участь керівництво і працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасники Революції Гідності та АТО, учнівська та студентська молодь, представники громадсько-політичних сил та громадськість краю.

more...

Булінг. Що потрібно знати?

21.11.2019 | 11:32

До Всесвітнього Дня дитини спеціалістами Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи щодо популяризації Конвенції прав дитини, запобіганню порушень прав дітей.
19 листопада проведено консультацію за участю учнів Жизномирської ЗОШ I-III cт. «Булінг. Що потрібно знати?».

more...

Апостиль: що варто знати

21.11.2019 | 10:54

Апостиль – спеціальний штамп, який проставляють на офіційних документах, що надходять від держав-учасниць Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, ратифікованої Україною у 2003 році. Він засвідчує справжність підпису особи під документом та автентичність відбитку печатки або штампа, якими документ скріплено.

more...

Відбулося друге засідання діалогового майданчика

21.11.2019 | 10:24

20 листопада в приміщенні Бучацької районної філії відбулося друге засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації, присвячене питанням професійної орієнтації молоді району.
Під час проведення засідання піднімався ряд питань, актуальних для молоді. Деякі з них - проблема дисбалансу попиту та пропозиції на ринку праці  через відсутність своєчасної професійної орієнтації молоді, механізми об’єднання зусиль  та шляхи поліпшення цієї роботи, вироблення стратегії розвитку молодіжного руху в районі.

more...

ПРЕСАНОНС 7-8 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ХАКАТОН З ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ

21.11.2019 | 10:09

Координаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV LegalHackers 7-8 грудня 2019 року проводить Access to Justice Hackathon.  Захід відбудеться на базі правових клубів PRAVOKATOR у Дніпрі, Львові, Києві, Одесі та Харкові. 
Запрошуємо юристів, студентів, програмістів, маркетологів, дизайнерів зануритися в атмосферу legaltech.

more...

Звернення першого заступника голови РДА Богдана Бейка з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2019 | 07:50

 Дорогі краяни!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який символізує відродження української нації. Це можливість вшанувати всіх, хто ціною своїх життів, своєю силою, терпінням і вірою у торжество справедливості відстоювали та продовжують відстоювати гідність українського народу, його свободу та незалежність.

more...

Грант для студентів Вашого міста і молоді яка хоче вчитися у ВНЗ України

20.11.2019 | 11:58

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень!

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема