Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 
 
 .

Прес-служба повідомляє

Голова РДА Віталій Бебих вітає з професійним святом

15.10.2017 | 08:25
Шановні працівники харчової промисловості! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.
Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.
more...

Привітання голови райдержадміністрації

14.10.2017 | 07:06

Дорогі краяни!  14 жовтня Україна втретє на державному рівні відзначає День захисника України.
Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці сягають ще козацьких часів. 75 років тому Богородиця стала  Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії. Під її захист стають і новітні герої. Усі ті, хто сьогодні повертає повагу та честь до звання військового.

more...

Степан Барна: У намірах – розширити формат співпраці з в’єтнамським бізнесом (фото)

13.10.2017 | 08:27

У 2001 році між Тернопільською областю та провінцією Донг Най (Соціалістична Республіка В’єтнам) було укладено Угоду про дружбу та торговельно-економічне співробітництво. З цього часу, на жаль, було багато декларацій, але мало напрацювань. Тому сьогодні область зацікавлена розширити формат співпраці та має наміри реалізувати спільні проекти, які приноситимуть результат для обох країн. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з генеральними директорами кількох потужних в’єтнамських компаній.

Під час зустрічі обговорили реалізацію на Тернопільщині інвестиційних проектів, а також налагодження експортних поставок фруктів. Власне, приїзд в’єтнамської делегації став результативним для обох сторін, адже уже сьогодні вдалося підписати спільну угоду щодо довгострокової співпраці з експорту яблук у В’єтнам між фермерським господарством «Гадз» та провінцією Донг Най.

more...

Про затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок йшлось на засіданні сесії районної ради

12.10.2017 | 16:17

Під час засідання 17 сесії Бучацької районної ради сьомого скликання, що відбулось 12 жовтня, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Мартинюк проінформував про затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок, які пропонуються виставити на аукціон з продажу права оренди.

more...

Степан Барна: Реформувати державу маємо рішуче та впевнено (інтерв’ю)

12.10.2017 | 16:05

9 жовтня голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна відзначив день народження. Однак на святкування часу нема, а для спілкування з читачами нашого часопису довелося знайти.

more...

Відбулось засідання організаційного комітету

12.10.2017 | 15:53

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця відбулось засідання організаційного комітету з проведення в районі благодійної акції «Милосердя».
Учасники засідання розглянули заяви жителів району, які потребують коштів на лікування та вирішили надати матеріальну допомогу в сумі 9984 грн.

more...

Участь у черговому засіданні 17 сесії районної ради

12.10.2017 | 12:30

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих взяв участь у третьому пленарному засіданні 17 сесії Бучацької районної ради сьомого скликання.

more...

На Тернопільщині відбудеться фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю» (програма)

12.10.2017 | 11:07

13-14 жовтня у селі Антонівці Шумського району відбудеться фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю». Під час фестивалю буде можливість не лише збагатитися культурно, історично та мистецьки, а й прожити два дні з життя табору військової округи УПА «Волинь-Південь». Захід приурочений до 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

more...

До уваги

12.10.2017 | 08:16

ПОРЯДОК розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання

more...

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»

11.10.2017 | 15:05

Дорогий  український народе! Шановний пане Голово! Шановний пане Прем’єр-міністр і високодостойні члени українського Уряду! Шановні народні депутати!

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема