Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До уваги суб’єктів господарювання!!!

23.05.2017 | 08:15

Запрошуємо суб’єктів господарювання району для участі у створенні ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Бучацькій райдержадміністрації.

Заявки участі у даному заході просимо подавати до 01 червня 2017 року в відділ економічного розвитку райдержадміністрації за електронною адресою buchacheconomic@ukr.net  або за тел /фак 2-18-60 в якій зазначати прізвище, ім’я, по-батькові підприємця або його посаду та контактний номер телефону.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл», «Джура»

25.05.2017 | 09:46

На базі Бучацької загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів 24 травня відбулась дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл», «Джура», яку організував та провів відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
У грі «Джура» взяло участь 20 команд району, у грі «Сокіл» - 10 команд. Під славнозвісний козацький марш рої району вишикувались для урочистого відкриття, на якому був присутній заступник голови районної державної адміністрації – начальник штабу Ігор Погонець.

more...

Відповіді на найпопулярніші питання щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України

24.05.2017 | 15:57

Після запровадження безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.Якими будуть умови безвізового режиму для громадян України?

more...

Віталій Бебих: Приймання платіжних карток та інших електронних платіжних засобів до оплати – це сучасний рівень обслуговування суб’єктів звернення

24.05.2017 | 14:29

З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернення, у центрі надання адміністративних послуг Бучацької районної державної адміністрації запроваджено еквайрингове обслуговування для оплати адміністративного збору через платіжні термінали за напрямками: державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно.

more...

Стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017»

24.05.2017 | 11:32

У Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум. Ця подія вважається однією із найбільш очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. Триватиме подія три дні – з 24 по 26 травня.

День перший цього року присвятили налагодженню більш тісної комунікації з представниками дипломатичних установ. Зокрема, як повідомили в управлінні міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА, участь в роботі Форуму візьмуть представники 27 країн - серед них понад три десятки дипломатів, в числі яких вісім Надзвичайних та Повноважних Послів, Генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні. Також мають намір бути присутніми на події Маршалек Підкарпатського воєводства Республіки Польща – Владислав Ортиль, делегації Тауразького повіту (Литва), міських рад м. Миса Опольського воєводства (Польща), м. Барут землі Бранденбург (Німеччина).

more...

Відбулася ярмарка кар’єри

24.05.2017 | 10:54

23 травня на базі станції технічного обслуговування автомобілів «Роні» м. Бучач відбулася ярмарка кар’єри. У рамках проведення заходу працівниками районного центру зайнятості організовано зустріч безробітних  з представниками приватного  підприємця Савчука Ігоря Семеновича. 

more...

Довіра з боку ЄС – індикатор успішності наших реформ, — Геннадій Зубко

23.05.2017 | 15:39

Маємо усвідомити, що та довіра,  яку нам висловлює сьогодні Євросоюз  – і надання безвізового режиму, і технічна допомога у різних проектах – це, в тому числі, індикатор успішності наших реформ, зокрема децентралізації. Про це наголосив під час семінару з регіональними журналістами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Реформі три роки, і ми вже маємо відчутні результати. Не дивлячись на те, що це одна з найскладніших структурних реформ, оскільки стосується зміни всієї системи управління в країні», — зазначив він.

more...

Спеціальні пенсії для військовослужбовців будуть збережені, а перелік професій з правом дочасного виходу на пенсію – розширений

23.05.2017 | 12:32

Урядовий варіант пенсійної реформи передбачає збереження спеціальних пенсій для українських військовослужбовців і розширення переліку професій, що дають право на дочасний вихід на пенсію. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Щодо Програми ЄС «Еразмус для молодих підприємців»

23.05.2017 | 11:05

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.05.2017 року №3611-06/14956-06, проінформовано про Програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)» та надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки.

more...

Звернення голови РДА Віталія Бебиха з нагоди Дня Героїв

23.05.2017 | 08:40

Шановні краяни! 23 травня - День Героїв України. У цей день, ми згадуємо усіх українських вояків, які віддали життя за волю і могутність Української Нації!

more...

До уваги суб’єктів господарювання!!!

23.05.2017 | 08:37

Запрошуємо суб’єктів господарювання району для участі у створенні ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Бучацькій райдержадміністрації.

Заявки участі у даному заході просимо подавати до 01 червня 2017 року в відділ економічного розвитку райдержадміністрації за електронною адресою buchacheconomic@ukr.net  або за тел /фак 2-18-60 в якій зазначати прізвище, ім’я, по-батькові підприємця або його посаду та контактний номер телефону.

more...

Архів новин

  

Хай різдвяні колядки наповнюють ваші оселі, а прийдешній рік принесе мир і благополуччя!

30.12.2016 | 13:03

Ось і підійшов до завершення 2016 рік. Чим він запам’ятався, якими добрими справами увінчався у повсякденному житті району і з якими надіями вступаємо у новий рік? Про все це розповідає голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема