Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

16.05.2016 | 14:54

 

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідноюосвітою та спеціальною підготовкою; військовослужбовці, які проходять строкову військову службу; військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови райдержадміністрації з Днем архітектора України

01.07.2016 | 08:09

Шановні архітектори Бучаччини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем архітектури України.
Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд нашого краю.

more...

З нагоди 109-ї річниці від дня народження Романа Шухевича

30.06.2016 | 16:39
Ти присвятив життя запеклій боротьбі
За волю рідного тобі народу.
Ти був тим променем в пітьмі,
Що освятив для всіх дорогу.
Ти свято вірив в перемогу
Віддавши сили боротьбі,
Ти висував солдатам лиш одну вимогу
В бою загинути ніж жити у ярмі...
more...

За весь період дії програми «теплих» кредитів у червні цього року залучено рекорднусуму коштів на утеплення - 350 млн гривень

30.06.2016 | 15:41

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу реалізації державної підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

Лише за місяць населенню та ОСББ на придбання «негазових» котлів, енергоефективного обладнання й матеріалів видано 21180 «теплих» кредитів на суму 350 млн гривень. З них малозабезпечені родини залучили 221 млн гривеньна покупку енергоефективних продуктів, що становить14 989 кредитів.

more...

За результатами засідання визначено переможців конкурсу

30.06.2016 | 14:45

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Кузя відбулось засідання конкурсу на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпечної поведінки під час відпочинку на водоймах

30.06.2016 | 09:37

У дні літньої спеки, яка зараз панує на теренах нашого краю, погодні умови сприятимуть проведення відпочинку на природі. Більшість людей в цю жарку пору рятуються від палючого сонця на берегах водойм. Часто відпочивальники забувають про правила безпечної поведінки на воді, а ціною такої необачності стає їхнє життя. Про це свідчать цифри безжальної статистики – від початку року на водоймах Тернопільщини загинуло 17 людей, з них троє неповнолітніх.

more...

У всіх бібліотеках Тернопілля буде доступ до мережі Інтернет

29.06.2016 | 16:53

Стратегію розвитку бібліотек Тернопільської області на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України» схвалив голова обласної державної адміністрації Степан Барна своїм розпорядженням.

more...

Віталій Бебих: "Виконання плану контрактної служби - це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів"

29.06.2016 | 15:36

Від рівня виконання завдань щодо укомплектування українського війська контрактниками залежить, чи буде оголошена наступна хвиля мобілізації в державі. Дане питання є пріоритетним та потребує постійної та особливої уваги.
Відтак, сьогодні у голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха за участю військового комісара Бучацького РВК та закріплених керівників структурних підрозділів райдержадміністрації за сільськими радами відбулась робоча нарада. 

more...

Перший заступник голови РДА Іван Кузь провів засідання місцевої комісії

29.06.2016 | 14:20

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Кузя відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бучацькій райдержадміністрації.
В ході засідання розглядалось питання про стан пошкоджених будинків та споруд сільськогосподарських угідь внаслідок проходження стихії (сильного вітру, дощу, граду) 28 червня 2016 року на території Бучацького району.

more...

Тернопільщина робить ставку на агро-інновації

29.06.2016 | 11:42

В Тернопільській області набирає обертів інвестиційна діяльність в аграрній сфері. За останні півтора роки більш жваво почали вводитися в дію нові об’єкти, а це забезпечує створення додаткових робочих місць. Лише за минулий рік сільгосппідприємства краю освоїли майже мільярд гривень капітальних інвестицій, що на 44% більше ніж у 2014 році.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема