Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Міністерство охорони здоров'я інформує

28.03.2020 | 11:04

В Україні зафіксовано 311 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки.

more...

Оголошення для жителів району!

27.03.2020 | 15:50

В умовах режиму надзвичайної ситуації, що склалась в Тернопільській області, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби та ведення на усій території України з 12.03.2020 до 03.04.2020 карантину та його продовженням до 24.04.2020 року, управління праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації забезпечує безконтактний режим роботи з документами громадян, які звертаються для вирішення соціальних питань, шляхом інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно шляхів їх подання

more...

Інформація

27.03.2020 | 15:36

До уваги суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності.
Запроваджено режим роботи з розрахунку 1 відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

more...

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

26.03.2020 | 14:09

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області наголошує, що в Пенсійному фонді України діє сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Вебпорталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

more...

На Тернопільщині зафіксовано летальний випадок від коронавірусної інфекції

25.03.2020 | 14:37

 

 У Тернопільській області підтверджено випадок смерті від COVID-19. В інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер 68-річний мешканець села Ковалівка Монастириського району. Про це розповів голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш під час брифінгу. Очільник краю висловив співчуття рідним та близьким померлого

more...

Підтримка одиноких громадян похилого віку району.

25.03.2020 | 14:20

Відділенням соціальної допомоги вдома  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району станом на 24 березня 2020 року  обслуговується 589 одиноких громадян похилого віку.
В установі  активізовано роботу щодо обслуговування одиноких  з метою догляду за ними, доставки  їм ліків, продуктів харчування та здійсненню платежів  за житлово-комунальні послуги. Також, вживаються заходи для убезпечення інфікування громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, проводяться  профілактичні бесіди  та інформаційно-роз’яснювальна робота  з ними. Соціальні робітники, які надають соціальні послуги  літнім людям  пройшли інструктаж щодо основних симптомів коронавірусної інфекції та забезпечені захисними масками, одноразовими рукавичками та антисептичними засобами.

more...

Станом на 24 березня на самоізоляції перебуває 276 жителів району

24.03.2020 | 15:46

Дані про жителів району, які після повернення додому з-за кордону свідомо чи вимушено обрали шлях самоізоляції, щоденно поновлюється та фіксується через сімейних лікарів первинної ланки району. Хоч інколи рівень відповідальності цієї категорії громадян за своє здоров’я та здоров’я рідних, близьких людей залишається досить низьким. Тому виявляти новоприбулих допомагають посадові особи місцевого самоврядування, дільничні інспектори,  місцеві депутати, сусіди. Дуже часто до місцевої влади й медиків звертаються бучачани, що мешкають по сусідству, й повідомляють, що за конкретною адресою проживають люди, які нещодавно повернулися з заробітків або відпочинку. Таку інформацію працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» теж ретельно перевіряють.

more...

Дезінфекція вулиць

23.03.2020 | 20:49

У Бучацькому районі, зокрема в місті Бучач продовжують здійснювати профілактичні санітарні заходи, щоб не допустити поширення коронавірусу, серед яких - дезінфекція вулиць. До роботи залучаються міські комунальні служби та спеціалісти районного відділу Управління ДСНС України в Тернопільській області.
Проведення розпорошення спеціального дезінфікуючого розчину  на вулицях міста, особливо в місцях найбільшого скупчення людей – це профілактичний захід, направлений  на протидію можливому поширенню коронавірусної інфекції в районі. Сьогодні силами працівників служби надзвичайних ситуацій проведено обробку вуличної території біля приміщень лікувальних  закладів, продуктових магазинів, аптек, банків, вуличних банкоматів, державних установ  тротуарних доріжок, тощо.

more...

Про введення режиму надзвичайної ситуації на території Бучацького району

23.03.2020 | 18:11

Згідно протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації від 20 березня 2020 року №10, на виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 20 березня 2020 року №196/01.02-01 «Про введення режиму надзвичайної ситуації на території Тернопільської області» та відповідно до протоколу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бучацькій районній державній адміністрації від 21 березня 2020 року № 9,  з метою запобігання виникнення і поширенню на території Бучацького району гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, тимчасово, з 21 березня 2020 року ввести в дію на території Бучацького району режим надзвичайної ситуації.  Для цього перевести з 21 березня 2020 року Бучацьку районну  ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області у режим надзвичайної ситуації.

more...

Позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

23.03.2020 | 17:47

Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бучацькій районній державній адміністрації.

На порядку денному розглянуто питання про ситуацію, що виникла на території Бучацького району внаслідок поширення коронавірусу COVID -19.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема