Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

16.07.2016 | 14:54

З ініціативи голови районної державної адміністрації прийнято рішення про виділення земельних  ділянок для індивідуального садівнництва  в межах м. Бучач площею 0,08 га., усім добровольцям, які виявлять бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України.   

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Інформує Бучацький Центр зайнятості

26.08.2016 | 10:20

   

 З метою поширення інформації про безоплатну правову допомогу серед жителів району представник бюро правової допомоги  25 серпня  2016 року відвідав Бучацький районний центр зайнятості та взяв участь в  профінформаційному семінарі за участю осіб з інвалідністю. 

more...

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

25.08.2016 | 17:09

25 серпня відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Кузя. Обговорено питання реалізації заходів щодо ліквідації вогнища сказу тварин на території Трибухівської сільської ради. В рамках заходів передбачено обстеження угіддя зазначеної сільської ради, проведення заходів щодо зменшення кількості бродячих собак, котів, активізація санітарно-освітньої роботи серед населення щодо профілактики сказу. На засіданні комісії з проблемних питань доповів заступник голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, начальник управління Держпродспоживслужби в Бучацькому районі Володимир Гафткович.

more...

25 серпня – День жалоби на Тернопільщині

25.08.2016 | 16:40

Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, у зв’язку із загибеллю оперуповноваженого Борщівського відділення поліції, майора поліції Олександра Рудика та інспектора Борщівського відділення поліції, капітана поліції Андрія Чернятинського  під час виконання професійних обов’язків, 25 серпня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби.

more...

Тернопільщина відзначила День Незалежності на нескореній фортеці

25.08.2016 | 16:33

«Народжені вільними і залишимось нескореними» саме під таким гаслом на Тернопільщині відзначили 25-у річницю з Дня Незалежності України. Місцем цьогорічного святкування стала гора Бона, що на Кременеччині. Саме вона є символом величі, сили та незламності українського народу, адже ні одна навала монголо-татарських орд так і не змогла підкорити легендарну фортецю збудовану на Боні.

more...

На Тернопільщині готуються до осіннього призову на військову службу

25.08.2016 | 16:30

Призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу триватиме у жовтні - листопаді 2016 року.
Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна.
«Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам Бережанської, Кременецької, Тернопільської та Чортківської міських рад доручено  забезпечити проведення призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу районними та Бережанською, Кременецькою, Тернопільською і Чортківською міськими призовними комісіями згідно з вищезазначеним Указом Президента України; видати відповідні розпорядження з організації проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2016 року; розробити заходи, пов’язані з медичним оглядом, обстеженням, лікуванням та всебічним вивченням призовників у серпні - вересні 2016 року», - йдеться у розпорядженні.

more...

Степан Барна вручив перші паспорти 4 мешканцям області

25.08.2016 | 16:26

Під час урочистостей з нагоди відзначення Дня Незалежності України на горі Бона на Кременеччині голова обласної державної адміністрації Степан Барна вручив паспорти жителям області, яким виповнилося 16 років.

Очільник краю привітав молодих людей з такою визначною подією, адже отримавши документ, вони зробили крок у доросле самостійне життя. Та це й не аби яка відповідальність.

more...

Щодо Школи проектного менеджменту

25.08.2016 | 15:18

З метою формування у представників органів місцевого самоврядування навичок підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток громади, та вміння управляти впровадженням проекту, Асоціація міст України у рамках проекту USAID “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)” 12-16 вересня 2016 року у Київській області проводить Школу з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування

more...

Свято незалежності України

25.08.2016 | 11:01

Святкування 25 річниці незалежності України гомінким різнобарв’ям прокотилося по українських містах і селах. Святкували і в Бучацькому районі, головна сцена міста стала центральним майданчиком, з якої лунали слова вдячності та любові до неньки України. Велика святкова програма розпочалася урочистою частиною, в рамках якої до жителів Бучаччини та гостей свята звернувся голова райдержадміністрації Віталій Бебих. У вітальному зверненні він зокрема зазначив: «Роки незалежності стали для всіх нас випробуванням, екзаменом на зрілість та мудрість. Немає сумніву у тому, що працелюбний народ України побудує щасливу та багату державу. У день Незалежності бажаю Вам бути гідними історичної слави нашого народу. Нехай цей святковий день об’єднає всіх нас навколо ідеї  державності та соборності, яка допоможе збудувати міцний Український дім. Дорогі земляки, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя і, найголовніше, — мирного неба над Україною».

more...

Вітання Віталія Бебиха з Днем Незалежності України

24.08.2016 | 15:12

Дорогі співвітчизники!
Шановна Бучацька громадо!

Сердечно вітаю всіх Вас із величним та світлим святом – 25 річницею Незалежності України.
День проголошення Незалежності України — це втілення мрій і прагнень наших предків до свободи та гідності. Але і в цей святий для українців день наш народ має доводити своє право на Незалежність у боротьбі з окупантами. В такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Для кожного з нас вони зразок героїзму та мужності, високого патріотизму, любові до рідної землі, для нас вони справжні Герої, сини своєї Батьківщини.
 Роки незалежності стали для всіх нас випробуванням, екзаменом на зрілість та мудрість. Немає сумніву у тому, що працелюбний народ України побудує щасливу та багату державу.
У день Незалежності бажаю Вам бути гідними історичної слави нашого народу. Нехай цей святковий день об’єднає всіх нас навколо ідеї  державності та соборності, яка допоможе збудувати міцний Український дім.
Дорогі земляки, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя і, найголовніше, — мирного неба над Україною.

Слава Україні! Слава нашим героям!
Зі святом Незалежності України!

more...

Привітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з Днем Незалежності України (відео)

24.08.2016 | 13:37

«25 років — значний відрізок часу для того аби усвідомити, що ми, українці народжені бути вільними. Тернопілля сьогодні має героїчну 44-ту бригаду. Ми відновили Національну Гвардію. Сьогодні бойові завдання щодо захисту територіальної цілісності нашої країни виконують понад 3,5 тисячі наших краян. Дякую родинам усіх наших героїв. Не питай, що дала тобі твоя країна, спитай себе, що ти зміг зробити для неї. Слава Україні!», — звернувся до жителів Тернопілля та гостей краю очільник області.

more...

Архів новин

  

Інтерв'ю голови РДА Віталія Бебиха в районній газеті "Нова доба"

18.08.2016 | 15:53

Інтерв'ю голови РДА Віталія Бебиха в районній газеті "Нова доба"

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема