Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Прес-служба повідомляє

Визначено переможців конкурсу

25.05.2016 | 12:48

Засідання конкурсу на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху відбулось 25 травня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Кузя.

more...

Голова райдержадміністрації Віталій Бебих перебуває у м.Тернопіль

25.05.2016 | 11:40
Сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Бебих перебуває у м.Тернопіль та бере участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації.
На порядок денний виносяться питання:
more...

Микола Мицьо застеріг потенційних заробітчан бути уважними до тих осіб, які пропонують їм роботу за кордоном

25.05.2016 | 09:30

Багато років поспіль наша країна є «постачальником» дешевої робочої сили у більш розвинені країни. Проблеми та ризики, пов’язані з нелегальною трудовою міграцією супроводжують багатьох, якщо не всіх заробітчан. Мігранти не є дивиною в сучасному світі.
Таке важливе для людей питання піднімалось на засіданні жіночого клубу «Чарівниця». Захід відбувся 23 травня в Бучацькому районному центрі зайнятості.

more...

Запрошують на семінар „Підвищення інституційної спроможності місцевих органів влади. Проектний менеджмент”

25.05.2016 | 09:28

Рішенням Європейської Комісії від 17 грудня 2015 року Тернопільську область спільно з Івано-Франківською та Рівненською областями включено до території дії тристоронньої Програми Транскордонного Співробітництва „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” у статусі додаткового регіону.
Участь у Програмі відкриває нові можливості для українських громад, підприємств та організацій, одночасно створюючи виклики щодо отримання технічної допомоги, накопичення коштів для розвитку територій та реалізації громадських ініціатив.

more...

Військова служба за контрактом – альтернатива зайнятості

25.05.2016 | 09:04

Жодна цивілізована країна світу не може достойно діяти і виконувати функції їй надані без належно підготовленого, сильного, морально зрілого та патріотично налаштованого війська - власної армії.
24 травня клієнти Бучацького районного центру зайнятості мали змогу зустрітися з представниками Бучацького районного військового комісаріату на семінарі, приуроченому військовій службі за контрактом.

more...

Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

25.05.2016 | 08:55

У районній державній адміністрації проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Комісія відбулись під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бебиха за участю першого заступника – голови комісії  Івана Кузя та членів Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бучацькій райдержадміністрації.
Основне питання, яке розглядалось на порядку денному було питання про оголошення неблагополучним по сказу населений пункт с. Мартинівка Пилявської сільської ради Бучацького району та введення карантинних обмежень.  

more...

Тернопільщина представить свій потенціал на «Агро-2016»

24.05.2016 | 17:01

З 8 по 11 червня Тернопільська область візьме участь у Міжнародній виставці «Агро-2016» у м.Київ. В даний час підприємства активно готуються до участі, щоб гідно представити свої можливості та потенціал краю, скориставшись унікальною нагодою для діалогу з українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами.

Тернопільщину представлятимуть ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ТОВ «Агропродсервіс», а також керівники сільськогосподарських підприємств Підволочиського та Чортківського районів. У виставці також візьмуть участь голови райдержадміністрацій, керівники господарств і переробних підприємств.

more...

Відбулось засідання шостої сесії Бучацької районної ради сьомого скликання

24.05.2016 | 15:49

Сьогодні, відбулось засідання шостої сесії Бучацької районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Віталій Фреяк. В роботі сесії  взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, перший заступник голови РДА Іван Кузь, депутати обласної та районної рад, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів району, політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації.
На розгляд пленарного засідання виносились питання :

more...

Учасникам антитерористичної операції вручено почесний нагрудний знак «Учасник АТО»

24.05.2016 | 14:58

На початку засідання шостої сесії Бучацької районної ради сьомого скликання, що відбулось 24 травня, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, голова районної ради Віталій Фреяк та військовий комісар Бучацького РВК Богдан Мороз вручили учасникам антитерористичної операції відзнаки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

more...

Віталій Бебих взяв участь в урочистому відкритті спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

24.05.2016 | 10:56

23 травня на території ОК «Лісовий» в с. Скоморохи Бучацького району відбулось урочисте відкриття спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».
До обласного фінального етапу змагань зараховано 6-ть команд, які перемогли в зональних районних турах, а саме: 2-ві команди із м. Тернополя, команди Бучацького, Чортківського, Кременецького та Козівського районів.
Учасників змагань привітав голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, заступник голови обласного відділення Національного Олімпійського Комітету Віталій Ігнатенко та   завідувач сектору у справах молоді та спорту Оксана Пискливець.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема