Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 
 

Прес-служба повідомляє

Акція «Єдина родина України» зібрала родини загиблих учасників АТО на Тернопільщині (фото)

21.08.2017 | 12:56

На Тернопільщині у ці дні відбувається акція «Єдина родина України». Ця подія покликана допомогти родинам загиблих українських воїнів разом пережити глибоку втрату та віднайти у собі сили продовжити справу своїх синів, батьків, братів, чоловіків…

За час перебування на Тернопільщині учасники акції «Єдина родина України» побували в Марійському духовному центрі. Зі словом Божим під час Літургії до них звернувся митрополит Василій Семенюк. Він закликав також кожного вірянина пам’ятати героїв та шанувати їхні родини, брати участь у волонтерських акціях.

more...

Програма відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 26 – ї річниці незалежності України

19.08.2017 | 11:21

- 23 серпня о 10. 00 (біля адмінбудинку м.Бучач) – урочисте  підняття Державного Прапора України
- Святкова академія.

24 серпня о 12.00 ( міський сквер) – відкриття свята, виступи, нагородження краян, які мають особливі заслуги в розбудові Бучаччини.
- Святкова програма «Україно, ти наша єдність, єдина матінка-земля» ;

- Супер - кубок району з футболу ФК «Переволока» : ФК «Нива» початок о 16 год. ( стадіон «Колос»);
- Конкурси, пластунські майстерки;
- Велопробіг о 11.00 (виїзд від знака «Бучач», зі сторони с.Трибухівці);

more...

Підтримай ініціативу – зроби селфі з Державним Прапором

19.08.2017 | 10:49

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації та з метою відзначення Дня Державного Прапора України, популяризації туристичної привабливості Бучаччини в районі триває флеш – моб, в якому беруть участь структурні підрозділи райдержадміністрації, установи та організації району , громадськість краю та розміщують свої  фото з прапором, зроблені у визначних та відомих місцях Бучацького району. Пропонуємо переглянути світлини та публікувати свої на власних сторінках у Facebook з хеш-тегом #Selfie WІthFlag #Селфіз Прапором#UkraineIsBeutiful # VisitUkraine BlessedTernopilRegion#БлагословеннеТернопілля до 22 серпня 2017 року.

more...

Завершились широкомасштабні військові інструкторсько-методичні навчання

19.08.2017 | 10:44

Керівний склад загону територіальної оборони Бучацького району, за участі першого заступника  голови райдержадміністрації  Івана Кузя, впродовж трьох днів брав участь у навчаннях – вишколах на базі стрілецького навчального центру військової частини В1428. Тут проходили широкомасштабні військові інструкторсько-методичні навчання. Відбувались вони за ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни й тривали з 16 до 18 серпня 2017 року.

more...

Бучацький районний центр зайнятості інформує

19.08.2017 | 09:47

 Одним із основних завдань служби зайнятості є тісна співпраця з роботодавцями. Для того щоб допомогти підприємствам та фізичним особам-підприємцям швидко та якісно укомплектувати вільні робочі місця Бучацьким районним центром зайнятості проводяться різні масові заходи: міні-ярмарок вакансій, дні відкритих дверей на вироб-ництві та презентації роботодавців.

more...

Бучацький районний центр зайнятості інформує

19.08.2017 | 09:31

Упродовж  січня - липня 2017 року послугами районного центру зайнятості ско-ристались 2258 осіб ( в січні - липні 2016 року - 1829 осіб ), з них мали статус безробітного – 1252 особи  ( в січні – липні 2016 року – 1356 осіб).  Найбільшу чисельність безробітних, які звернулися до центру зайнятості складають жінки - 676 осіб та молодь у віці до 35 років – 402 особи, 542 особи - громадяни, що мають додаткові гарантії у спри-янні працевлаштуванню.

more...

Тривають військові інструкторсько-методичні навчання

18.08.2017 | 15:49

Керівний склад загону територіальної оборони Бучацького району впродовж трьох днів бере участь у навчаннях – вишколах на полігоні поблизу Тернополя. Головні завдання, котрі поставлені перед учасниками – отримання відповідних навиків користування зброєю, яка сьогодні є на озброєнні в ЗСУ, а також в отримані навиків медичної і тактичної підготовок, в особливий період забезпечувати порядок та безпеку на території, де розміщений загін тероборони. Саме тому, проводити навчання загонів територіальної оборони надзвичайно важливо, аби ті, хто буде керувати і віддавати накази на рівні міст і районів області, були підготовлені. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

Нарада за участі представників профспілок освітньої галузі району

18.08.2017 | 15:41

У великій залі  засідань районної ради відбулась нарада за участі представників  профспілок освітньої галузі Бучацького району. В роботі взяли  участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець, головний лікар Бучацької ЦКРЛ Олег Щиголь, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Гавловський, начальник фінансового управління райдержадміністрації  Марія Ковбаса. Обговорено ряд питань, що потребують негайного вирішення. Зокрема, йшлося про стан підготовки до нового навчального року, своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати, організацію та проведення профілактичних медоглядів працівників освітніх закладів району та інше.  З усіх питань, які були винесені на обговорення, прийнято відповідні рішення.

more...

Нарада в обласній державній адміністрації

18.08.2017 | 15:05

Перший заступник  голови районної державної адміністрації Іван Кузь взяв участь у черговій нараді, яка відбулася в обласній державній адміністрації і на якій йшлося про конкретні доручення і визначення термінів щодо подачі документації для реалізації проектів за рахунок коштів Держаного фонду регіонального розвитку та на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.
За цим напрямом уже розпочалася підготовка, однак не всі райони активно включилися в роботу. Складність питання полягає в тому, що не всі подали документи на проведення тендерів, а також частина із них так і не виділила кошти, які були передбачені на реалізацію проектів на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Саме тому під час наради головам РДА вкотре звернули увагу на те, що варто пришвидшитися із виконанням поставлених завдань. Позаяк у випадку, якщо проекти будуть не реалізовані, отримані кошти з Державного бюджету доведеться повернути назад, а цього допустити в жодному разі не можна, щоб не втратити фінансування на наступний рік.

more...

Степан Барна: Потрібно зробити все, щоб кошти, виділені на проекти ДФРР, були освоєні у повній мірі

18.08.2017 | 14:54

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголошує, що освоєння коштів з Фонду регіонального розвитку та субвенції з Держбюджету територіальним громадам переходять у площину прямої відповідальності керівників районів та голів ОТГ.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема