Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Виїзний майданчик

16.09.2019 | 09:00

Нещодавно в приміщенні Золотопотіцької сільської ради фахівцями Бучацької районної філії центру зайнятості разом і соціальними партнерами організовано та проведено інформаційно-консультаційний виїзний майданчик для жителів об’єднаної територіальної громади.

more...

Богдан Бейко: "Дозвольте подякувати усім вам – і теперішнім служителям лісу, і ветеранам галузі – за відданість обраному ремеслу"

15.09.2019 | 07:16

Шановні представники лісового господарства Бучаччини! Прийміть найщиріші слова вітань із професійним святом – Днем працівника лісу!

more...

Вітання з Днем фізичної культури та спорту

14.09.2019 | 07:01

Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, працівники фізичної культури і любителі спорту! Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем фізичної культури і спорту! Ваша невичерпна енергія, прагнення до прогресивних змін є рушійною силою у поступі незалежності України.

more...

Районна влада вітала з Днем фізичної культури і спорту

13.09.2019 | 14:29

Щорічно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту - свято сили, краси, здоров’я, гармонії, бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.

Сьогодні, напередодні Дня фізичної культури та спорту, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко та заступник голови районної ради Василь Вонсяк вручили тренерам-викладачам Бучацької ДЮСШ, вчителям фізичної культури та кращим спортсменам району грамоти і грошові винагороди.

more...

Як отримати компенсацію за неякісні послуги онлайн

13.09.2019 | 09:52

Перш ніж замовити послугу онлайн, прочитайте правила на сайті чи в умовах користування додатком, які стосуються компенсації у разі порушення правил надання або неякісного надання послуг. Якщо послуга, яку вам надали, не відповідає попереднім характеристикам, описаним на сайті чи консультантом - відбулося порушення ваших прав споживача.

more...

Про актуальні питання щодо пенсійного забезпечення під час виїзного прийому громадян

12.09.2019 | 10:44

Представники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян в Бучацькому, Заліщицькому та Підволочиському районах.

more...

Надання пільг у грошовій формі

12.09.2019 | 09:11

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, тому передбачено внесення до ЄДАРП інформації про педагогічних, медичних, фармацевтичних працівників, працівників бібліотек, музеїв, спеціалістів із захисту рослин та працівників культури у сільській місцевості і селищах міського типу, які мають право на відповідні пільги, на підставі відомостей установ і організацій, в яких вони працюють.

more...

До уваги населення району!

12.09.2019 | 08:51

У період з 16 по 20 вересня 2019 року на Тернопільщині будуть проводитись пусконалагоджувальні роботи територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області з включенням електричних сирен і передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі, в тому числі і електричних сирен, які знаходяться в районних центрах.

more...

Володимир Зеленський підписав закон про скасування депутатської недоторканності

11.09.2019 | 15:54

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України» № 27-ІХ, ухвалений Верховною Радою 3 вересня 2019 року.

more...

Чарджбек, або як повернути кошти на карту в разі неправомірних дій продавця

11.09.2019 | 15:50

Чарджбек (англ. chargeback) – це можливість повернення грошей на карту в разі неправомірних дій продавця чи інших обставин.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема