Борщівська районна державна адміністрація
48702, м.Борщів, вул.Шевченка, 20-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 .
На головну

Новини

Роздрукувати 02.08.15 | 17:57

Заключні змагання 25-х сільських спортивних ігор Борщівщини, присвячених Дню Незалежності України та 65-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

На стадіоні спорткомплексу Борщівського агротехколеджу відбулися заключні змагання 25-х сільських спортивних ігор Борщівщини, присвячених Дню Незалежності України та 65-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Розпочалися вони урочистим парадом команд-учасниць, підняттям державного та олімпійського стяга України. Привітав спортсменів та оголосив про початок змагань заступник керівника виконавчого апарату районної ради Павло Андрушків, від імені голови райдержадміністрації фізкультурників привітала виконуюча обов`язки начальника відділу у справах  сім`ї, молоді, фізкультури та спорту Тетяна Герасимович. Представники організаційного комітету отримали хліб-сіль, дівчата в національних строях поклали квіти до меморіалу Небесної сотні. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, котрі полягли у боротьбі з агресором. Було також запалено олімпійський вогонь, кращі солісти району подарували спортсменам кілька музичних композицій.

 

А потім на стадіоні, майданчиках та секторах запанували неабиякі  спортивні пристрасті, котрі тривали майже до вечірньої пори. Як завжди у змаганнях є переможці і переможені. Так, серед силачів у боротьбі на праву руку (армреслінг) першість вибороли фізкультурники з Пищатинців, котрі випередили іванківчан та шупарчан. Спортсмени з Іванкова були найсильнішими у перетягуванні линви та гирьовому спорті. У змаганнях  канатоборців вони випередили команди з Пищатинців та Висічки, а у гирьовому спорті – горошівчан та вовківчан. Легкоатлетичну естафету найшвидше здолали спринтери з Королівки, другими були бігуни із Стрілківців, третіми – з Худиківців. Цікаво і напружено відбувалися змагання з волейболу та міні-футболу. Молода команда зі Стрілківців випередила футболістів з Бурдяківців та Худиківців, а волейболісти з Мельниці-Подільської – команди з Циган та Вовківців. Переможці та  призери спартакіади нагороджені кубками, медалями та грамотами.  Наприкінці змагань відбувся фінальний матч ще минулорічного осіннього кубка району з футболу, в якому команда КАМ з Борщева не залишила шансів мельничанам – 3:0, причому всі три голи ударами  з-за меж штрафного майданчика провів Віталій Михальчук. Змагання не залишили байдужими нікого, крім тих голів  місцевих рад, котрі не знайшли можливості (чи не захотіли) виставити свої команди – участь у спартакіаді взяли всього 17 сільських рад з 45. Факт промовистий.

 ОГОЛОШЕННЯ

Анонси подій

Інформаційні послуги

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image002.jpg 

http://www.ppdu-ua.org/templates/ppdu/images/logo.png

http://www.ppdu-ua.org/

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/pidtrumka.png 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image001.jpg 

До відома органів місцевого самоврядування

http://www.president.gov.ua/content/ker.html 

 

Тернопільський обласний

центр з надання

безоплатної правової

допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg

http://pkr.nads.gov.ua/nads/uk/index

Обговорення

CSoftLab.com: Get your life in order!

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image004.jpg