Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Дивовижний світ казки, та лялькового драматичного мистецтва


 

Дивовижний світ казки, та лялькового драматичного мистецтва.

 

 Районний Фестиваль-конкурс лялькових театрів «Овації» - стартував 27 лютого 2012 р. у великому, світлому залі Бережанської районної Ради, організований відділом освіти та Будинком творчості школярів та молоді.

Це було єднання – творчої гри юних лялькарів кращих лялькових театрів району та міста, пісень та музики Зразкової вокальної студії «Крок» (кер.Р.Видиш) та комедійно-драматичної гри юних акторів комедійного театру «Веселий вулик»               (кер. Л.Г.Васютенко) з ведучим гумористом Олександром Репецьким та ведучою всього дійства: Оленою Козовською.

У фестивалі-конкурсі взяли участь різножанрові лялькові театри з різною методикою гри та постановки казкових творів і різновіковим складом театральних дитячих колективів.

Своєрідним був театр «Орігамі» (с. Надрічне) з настільною виставою «Пан Коцький».

Як завжди «зірковим» виступом потішив дитячу аудиторію, а це біля 350 дітей з шкіл району та міста, з дошкільних закладів та школи інтернату, ляльковий театр БТШ «Гніздечко», виставою: «Диво зимової ночі» (кер. Л.М.Ониськів).

Через обмеженість часу; головну увагу журі і організатори  приділяли ляльковим театрам із сільських шкіл, тому не вдалось подивитись нові роботи лялькового театру «Світанок» (кер. О.Щур) та лялькового театру «Взори» (кер. О.Різник), які згодом будуть показані в дитячих колективах освітянських установ.

У фестивалі взяли участь:

 

- Лялькова вистава «Як кіт Мурко став Паном Коцьким»      (с.Урмань);

- Настільний театр «Пан Коцький» (с. Надрічне);

- Лялькова вистава «На чуже не зазіхай» (с. Підвисоке);

- Лялькова вистава «Хто не працює, той не їсть» (с. Божиків);

- Лялькова вистава «Диво зимової ночі» (м. Бережани, БТШ).

 

Переможці конкурсу-фестивалю «Овації» будуть відзначені на районному фестивалі дитячих і молодіжних драматично-театральних колективів «Діти Меьпомени» 16 березня 2012 року.

 

 

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема