Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну  Подбайте про безпеку свого житла та майна

 

Шановні громадяни !!!! Аби не стати жертвою злодіїв, заздалегідь подбайте про безпеку свого житла та майна. Обладнайте помешкання міцними дверима та надійними замками. Залишаючи домівку навіть на нетривалий час, не забувайте закривати кватирки та вікна. Перебуваючи вдома, не залишайте двері своїх домівок незамкненими.

Пам»ятайте, що Державна служба охорони може стати надійним гарантом безпеки Вашого майна, а кошти, затрачені на обладнання сигналізації, завжди менші можливих збитків. 

 Як показує досвід Державної служби охорони, вже один тільки факт наявності охоронної сигналізації змушує відмовитися від злочину половину квартирних злодіїв. Інші крадії опиняються у службовій машині ДСО.

Тому не баріться, замовляйте охорону своєї домівки. Умовами весняної соціальної всеукраїнської акції ї «Квартира під охорону 2017р.»  передбачено знижку на проведення робіт монтажу та пусконаладки засобів охоронного призначення у розмірі 50 % від їх вартості, а учасникам АТО (за умови надання відповідних документів) – 75 %.

За детальної інформацією звертайтесь в Бережанський ВП ГУНП  України в Тернопільській області за адресою: м. Бережани вул.. С.Бандери, 8. 

 

 

 

 

  09.03.2017                    

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема