Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВиховнагодина на тему:

«Недопущення вчинення неповнолітніми кримінальних та адміністративних правопорушень.»

З метою створення позитивного іміджу працівника поліції, подальшого розвитку партнерських відносин з населенням та довірливих відносин між підлітками та правоохоронцями до студентів Бережанського агротехнічного інституту завітали на виховну годину  правоохоронці Бережанського відділу поліції з бесідою на тему: «Недопущення вчинення неповнолітніми кримінальних та адміністративних правопорушень.»

 З роз»яснювальною бесідою виступив тимчасово виконуючий обов»язки  начальника Бережанського відділу  поліції  підполковник поліції Петро Панашій та начальник сектору інформаційної підтримки ст.. лейтенант поліції Наталія Іванів, правоохоронці проінформували  присутніх про вік, з якого настає відповідальність, розміри штрафів за кожне окреме правопорушення. Окрему увагу акцентувалося на неприпустимості розпивання алкогольних напоїв, курінні, вчинення хуліганських дій та дрібних крадіжок. Навели приклади, як правопорушники  за порушення норм законодавства потрапляють на облік та відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Йшла мова про покарання за вчинення протиправних діянь.

 Студенти ставили запитання, а поліцейські роз»яснювали основні правили поведінки, які підлітки повинні знати і дотримуватися, щоб не стати на шлях злочинних дій. А також звучали питання щодо  смертельної гри «Синій кит». Поліцейські розповіли студентам про наслідки смертельної гри, застерегли бути обережними в соціальних мережах і не виконувати смертельних завдань, які надсилають адміністратори в соціальних  групах, а про відомі їм факти обов»язково повідомляти правоохоронні органи.

 Після закінчення зустрічі, студенти та викладачі поділилися своїми враженнями та висловили бажання, що в майбутньому потрібно побільше таких зустрічей.

 Правоохоронці впевнені, що проведення такої попереджувальної роботи з підлітками вкрай необхідне, адже має на меті формування у молоді правомірної поведінки і поваги до Законів України.

 

03.03.2017
 

Анонси подій

Актуальна тема