Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну02 березня 2017 року з ініціативи відділу освіти Бережанської РДА  відбулася міжвідомча виробнича нарада для практичних психологів,  вчителів біології, основи здоровя, християнської етики,  педагогів-організаторівна тему «Попередження суїцидальних тенденцій в учнівському середовищі».

У проведенні наради взяли участь Звіришин С.П. -  начальник служби у справах дітей РДА, Паньків О.М. -  головний спеціаліст відділу освіти,  Жеребецька О.М. – завідувач Районного методичного кабінету Бережанської районної ради, Матвійчук І.Г., Олійник Л.М., Хільковець С.М. -  методисти Районного методичного кабінету Бережанської районної ради.

Педагогам рекомендовано особливу увагу звернути на роботу з  дітьми з «групи ризику» та з їх батьками. Залучати дітей до участі в позашкільних гуртках, спортивних секціях, у загальношкільних заходах. На уроках біології, основ здоров’я, основ християнської етики та вивченні інших навчальних дисциплін,   виховних годинах вселяти віру у загальнолюдські,   християнські   цінності, оптимізм, віру у власні сили та можливості.
 

Анонси подій

Актуальна тема