Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДвоє бережанських правоохоронців поїхали в АТО

 

Днями в зону проведення антитерористичної операції поїхали ще двоє бережанських правоохоронців начальник сектору превентивної діяльності майор поліції Роман Шинклярський та оперативний черговий Бережанського відділу поліції майор поліції Ростислав Костів. Там вони заміняють своїх колег, які тривалий час несли службу у Луганській і Донецькій областях.

 Перед  довгою та небезпечною дорогою  бійці отримали благословення від священнослужителя отця Романа, який побажав хлопцям як найшвидше повернутися додому з миром та без втрат! А також вручив їм маленькі образочки - обереги.

Основним  завданням, які будуть виконувати правоохоронці на сході держави - це несення служби на блок-постах, недопущення на нашу територію сепаратистів, а також інших ворожих елементів.

З бійцями проведено спеціальний інструктаж на якому наголосили  на необхідності дотримання заходів особистої безпеки, дисципліни та законності.

Поліцейським придбали нову форму, взуття, спецзасоби, озброєння,  забезпечили продуктами харчування, а також речами першої необхідності, які знадобляться їм у польових умовах. Посилену допомогу у фінансуванні правоохоронців, які нестимуть службу на сході нашої держави, надали органи місцевого самоврядування, меценати, приватні підприємці та пересічні громадяни бережанського району, яким щиро висловлюємо подяку за розуміння та підтримку, а також матеріально підтримали бійців керівництво та працівники відділу поліції. Завдяки спільними зусиллями наші працівники мають усе необхідне для того щоб виконувати службові обов»язки.

Повести у далеку дорогу хлопців прийшли рідні, близькі, друзі та колеги по роботі.  Наш обов’язок чекати і підтримувати своїх чоловіків, хоч як би це не було важко, – каже дружина одного з правоохоронців Юлія Костів. –  А віра і молитви допоможуть їм щасливо повернутися додому.

Пам’ятайте, що за вашими спинами надійна підтримка батьків, дітей, дружин та бережанців, які щодня моляться за вас та з нетерпінням чекають, щоб в країні запанував мир та спокій. Підтримуйте однин одного, якби не було важко!

 

 

14.03.2016
 

Анонси подій

Актуальна тема