Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну                 З 1 по 30 квітня на території нашої області а Бережанського району  буде проходити місячник добровільної здачі зброї. Мета операції – протидія незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактика злочинів з їх використанням.

 

               Чимало жителів Тернопільщини продовжує легковажити та незаконно зберігає у себе вдома небезпечні предмети та зброю.  Минулоріч правоохоронці порушили понад 170 кримінальних проваджень за фактами незаконного зберігання зброї та вибухових речовин в області.

 

               Серед поширених правопорушень – невчасна здача зброї, яку зберігають родичі померлих власників. Нагадуємо, згідно з діючим законодавством, таку зброю рідні  повинні протягом п’ятиденного терміну здати в органи внутрішніх справ на тимчасове зберігання до вирішення питання щодо успадкування майна.

 

                Правоохоронці застерігають: подбайте про те, щоб уникнути кримінальної відповідальності, адже за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами законом передбачене покарання – позбавлення волі до п’яти років. Добровільна здача зброї, боєприпасів та вибухівки звільняє від будь-якої (кримінальної чи адміністративної) відповідальності. Скористайтесь наданою можливістю під час місячника добровільної здачі зброї.

 

              З питань здачі, придбання чи реєстрації зброї, спецзасобів, звертайтеся у підрозділ дозвільної системи Бережанського  РВ УМВС України в тернопільській області.

 

 

 

Начальник відділу                                                                           П.Б. Процик
 

Анонси подій

Актуальна тема