Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 10.10.18 | 16:31

Урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу

10 жовтня 2018 року в селі Жовнівка Бережанського району Тернопільськоі області відбулась унікальна подія - урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу.

Cім'я Данилюків, яка на вихованні має дев'ятеро дітей, переїхала у новий, комфортний та великий будинок. З державного бюджету на придбання та облаштування будинку сімейного типу у селі Жовнівка Бережанського району було виділено понад мільйон гривень. Ще 61 тис. грн. виділили з місцевого бюджету.

Сім'я Данилюків пан Олег та пані Світлана виховують п’ятеро прийомних діток. Найстаршому 28 років, наймолодшому - три рочки. «Ми стараємося, щоб діти не комплексували, щоб почувалися прийнятими у теплій сімейній атмосфері. Виховуємо їх так, щоб вони могли почуватися комфортно в суспільстві і щоб в майбутньому створили свої сім’ї та несли відповідальність за своє життя і за життя своїх майбутніх дітей. Двоє з моїх синів уже навчаються. Здобувають професію столярів. Я щасливий сьогодні, що у мене така сім’я», – каже пан Олег.

 Вперше на виховання взяли дитину, їхнього найстаршого сина, 10 років тому.

Як розповів пан Олег, у новий будинок вони повністю переїхали у вересні цього року. До цього проживали у Тернополі. Він також поділився, що коли побачили цей будинок в інтернеті і коли приїхали його оглянути, то діти відразу сказали: «Ми будемо тут жити».

«У нас немає як такої межі між батьками і дітьми, чи нашими дітьми і прийомними. Я просив у Бога, щоб він «перемішав» їх, щоб неможливо було розділяти, розрізняти і так воно сталося. Ми усіх любимо, вони нам рідні, наші і вони це розуміють. Всі повертаються додому і всі збираємося разом», – каже Олег Данилюк.
Дитячий будинок сімейного типу - це окрема сім’я, що бере на виховання та спільне проживання не менш як 5 (п’яти дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.
В цей теплий осінній день біля будинку звучали теплі слова представників влади та чудові хвилюючі пісні вокальноі студії «Арт-Крок».
Зі словами подяки до всіх, хто сприяв цій добрій справі звернувся голова родини. 

 

 

Анонси подій

Актуальна тема